Jak pech to pech, dwa razy w rowie
Do niecodziennej sytuacji doszło wczoraj wieczorem w Wólce Siemieńskiej. 20-latek wraz z kolegą jadąc pojazdem marki Opel Omega wpadli do przydrożnego rowu. Aby wydostać pojazd udali się po drugie auto. Gdy wracali samochodem marki Daewoo Lanos po opla zauważyli mundurowych, którzy byli na miejscu kolizji. Chcąc uniknąć spotkania z policjantami Dowiedz się więcej













