Informacja o stronie zaraszow.pl

O stronie zaraszow.pl ☆☆☆☆☆ Nasza strona jako portal informacyjne, forum i wirtualne miejsce spotkań pod obecną nazwą zaistniała w 2010 roku. Od tamtej pory bawi, informuję i czasem ostrzega. Główne zalety:
– Interaktywność – u nas możesz komentować i oceniać bez logowania.
– Dostępność – możesz się zarejestrować by zostać autorem jak na Portalu, tak i na Forum.
– Jedyna taka; łączy w sobie szerokie spektrum wszystkiego co nas otacza, co nas interesuje, niepokoi.
– Dostarcza informacje jak lokalne tak i ze świata, dostarcza rozrywki i wartościowych treści; nie tylko ostrzega przed zagrożeniami z internetu, ale i daje rady i rozwiązania jak się ustrzec ww zagrożeń.

Historia – Przed zaistnieniem pod obecną nazwą była dopięta do innej witryny, ale ograniczone możliwości zadecydowały o wykupieniu domeny i hostingu. Tym oto sposobem liczy sobie już wiele lat.

styczeń 1, 2019

Start

Start subdomeny zaraszow.***.pl (było to tak dawno, że data jest w przybliżeniu)

styczeń 1, 2019
styczeń 1, 2019

Start domeny

Start pełnoprawnej domeny zaraszow.pl z silnikiem MyBB forum.

styczeń 1, 2019
styczeń 1, 2019

Portal

Wystartował Portal jako subdomena zaraszow.pl na WordPressie

styczeń 1, 2019
styczeń 1, 2019

osp.zaraszow.pl

Wystartowała subdomena OSP data… Odnowiena w 2017

styczeń 1, 2019
styczeń 1, 2019

Zaraszowianki

Start subdomeny kgw

styczeń 1, 2019

Małe podsumowanie osiągnięć. Dziś to nie tylko: portal informacyjny i forum, dziś to miejsce spotkań i wirtualnych podróży. Dzięki przyjaciołom strony odwiedziliśmy Waszyngton USA , Berlin, Chile, Kirgizję, Kazachstan, Rumunie, Danię, Chorwację i planujemy zaprezentować jeszcze kilka innych krajów.

Jednym z osiągnięć naszej strony jest wyróżnienie w Konkursie Solectw@ w sieci; nasza strona zajęła pierwsze miejsce w województwie.

przechwałki


Wirtualnie : posiadamy dwa kanały na Youtube ; linki widoczne na stronie. Na obydwu ponad 540 filmów.  Nasze galerie zawierają xxx 000 zdjęć.

I jeszcze coś co bardzo nas wyróżnia, to kamera online. Nie konkurujemy z innymi stronami, ale bierzemy za wzór i inspirację.  Poniżej link do kategorii i zdjęć otrzymanych dzięki przyjaciołom strony. Zwiedź  Waszyngton USA , Berlin, Chile, Kirgizję, Kazachstan, Danię, Chorwację, Rumunie.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.