Informacja o stronie zaraszow.pl

O stronie zaraszow.pl ☆☆☆☆☆ Nasza strona jako portal informacyjne, forum i wirtualne miejsce spotkań pod obecną nazwą zaistniała w 2010 roku. Od tamtej pory bawi, informuję i czasem ostrzega. Główne zalety:
– Interaktywność – u nas możesz komentować i oceniać bez logowania.
– Dostępność – możesz się zarejestrować by zostać autorem jak na Portalu, tak i na Forum.
– Jedyna taka; łączy w sobie szerokie spektrum wszystkiego co nas otacza, co nas interesuje, niepokoi.
– Dostarcza informacje jak lokalne tak i ze świata, dostarcza rozrywki i wartościowych treści; nie tylko ostrzega przed zagrożeniami z internetu, ale i daje rady i rozwiązania jak się ustrzec ww zagrożeń.

Historia – Przed zaistnieniem pod obecną nazwą była dopięta do innej witryny, ale ograniczone możliwości zadecydowały o wykupieniu domeny i hostingu. Tym oto sposobem liczy sobie już ponad pięć lat.

Małe podsumowanie osiągnięć. Dziś to nie tylko: portal informacyjny i forum, dziś to miejsce spotkań i wirtualnych podróży. Dzięki przyjaciołom strony odwiedziliśmy Waszyngton USA , Berlin, Chile, Kirgizję, Kazachstan, Rumunie, Danię, Chorwację i planujemy zaprezentować jeszcze kilka innych krajów.

Jednym z osiągnięć naszej strony jest wyróżnienie w Konkursie Solectw@ w sieci; nasza strona zajęła pierwsze miejsce w województwie.

przechwałki
Wirtualnie : posiadamy dwa kanały na Youtube ; linki widoczne na stronie. Na obydwu ponad 240 filmów.  Nasze galerie zawierają xx 000 zdjęć.

I jeszcze coś co bardzo nas wyróżnia, to patrolująca kamera online. Nie konkurujemy z innymi stronami, ale bierzemy za wzór i inspirację.  Poniżej link do kategorii i zdjęć otrzymanych dzięki przyjaciołom strony. Zwiedź  Waszyngton USA , Berlin, Chile, Kirgizję, Kazachstan, Danię, Chorwację, Rumunie.


Top 10

Top 11 roku 2016 z wykluczeniem strony głównej:

 1. Kamerka – 2098 unikalnych odsłon
 2. PIEŚNI DOŻYNKOWE -1582 unikalne odsłony
 3. Uwaga kradzieże
 4. Dożynki 2016
 5. Uroki Zaraszowa
 6. Turniej Rycerski
 7. Stulecie OSP Strzyżewice
 8. Nad zalewem
 9. Uroczystość w Rzeczycy Księżej
 10. Bychawskie Pierogi 2016
 11. Uroczystość w Zaraszowie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *