To i owo

To i owo, wodotryski i różne czasem przydatne informację, a czasem zbędne. Dodawane w miarę napływu propozycyj, sugestii. Też coś co byśmy chcieli, a nie mogli. Głównie, coś co istnieje, a nie musi? Albo jest, bo jest, bo być musi. Na początek nasze referencje, bądź jak nas postrzega autor kilku kanałów na YT: znany i popularny “AdBuster”.


to i owo


Kanał ADBustera
Kanał ADBustera


Kopenhaga to i owo ikowaszyngt londonbigben


logo OK.ai

Dzięki przyjaciołom strony

odwiedziliśmy Waszyngton USA , Berlin, Chile, Kirgizję, Kazachstan, Rumunie i planujemy zaprezentować jeszcze kilka innych krajów. Wirtualnie : posiadamy dwa kanały na Youtube widoczne na stronie po prawej. Pierwszy już doliczył się 35 240 wyświetleń, drugi 1 500, w sumie 36 740. Najpopularniejszy z filmów 2 760 wyświetleń. Nasze forum osiągnęło: postów: 1,276, wątków: 423, użytkowników: 149. Portal: 754 wpisy, 116 stron, 556 komentarzy. Nasze galerie zawierają ponad 5 000 zdjęć. I jeszcze coś co bardzo nas wyróżnia, to patrolująca kamera online. A na przełomie XIX i XX wieku Zaraszów to 22 osady i 317 morg gruntów. Więcej ciekawostek na naszych stronach i forum. Nasze filmy pokażą rzeczy nie znane i nie widzialne, również mamy tysiące zdjęć. Podpowiedź co do nawigacji. Treść sortowana po kilku kryteriach. Kategorie: newsy wszystkie, Zaraszowskie, Stowarzyszenia, Szkoły. Tagi. Prawie każdy artykuł jest otagowany i klikając w tag odfiltrujemy tematy wspólne.


nasitambyli wikingowieKopenhaga


Dziś imieniny obchodzą:


 

Wioski w internecie - strony internetowe wiosek

3 myśli na temat “To i owo

  • 2 stycznia 2016 o 00:05
   Permalink

   “Wikingowie w zaraszowie.A w którym miejscu?”
   Co w tym dziwnego? W VIII – X wieku (nawet do XII) Wikingowie dominowali wszędzie tam, gdzie dotarli. A docierali daleko. Wile tzw “Kamiennych kręgów” na Pomorzu to ich cmentarze. A księstwo na Rusi w tym czasie, to podobno ich sprawka. A do nas dotarli bardzo prosto: z Wisły wpłynęli w Wieprz; z Wieprza w Bystrzyce; z Bystrzycy w Kosarzewkę a z niej w Zaraszowską strugę która niegdyś była dużą rzeką i łączyła się z Kosarzewką (też nie małą rzeką). Podobno w okolicy źródła na Majdanie zakopali kilka bardziej zniszczonych łodzi. Niestety znalezione dotychczas szczątki przeznaczono na opał. Może coś jeszcze zostało. Zachęcamy do poszukiwań i oczywiście do podzielenia się efektami.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.