To i owo, wodotryski i różne czasem przydatne informację, a czasem zbędne. Dodawane w miarę napływu propozycyj, sugestii. Też coś co byśmy chcieli, a nie mogli. Głównie, coś co istnieje, a nie musi? Albo jest, bo jest, bo być musi. Na początek nasze referencje, bądź jak nas postrzega autor kilku kanałów na YT: znany i popularny „AdBuster”.


to i owo

Kanał ADBustera
Kanał ADBustera

Kopenhaga
to i owo
ikowaszyngt
londonbigben

logo OK.aiDzięki przyjaciołom strony

odwiedziliśmy Waszyngton USA , Berlin, Chile, Kirgizję, Kazachstan, Rumunie i planujemy zaprezentować jeszcze kilka innych krajów. Wirtualnie : posiadamy dwa kanały na Youtube widoczne na stronie po prawej. Pierwszy już doliczył się 283 745 wyświetleń, drugi 148 390 . Najpopularniejszy z filmów 67 760 wyświetleń. Nasze forum osiągnęło: postów: 1,276, wątków: 423, użytkowników: 149. Portal: 1 635 wpisy, x stron, 1009 komentarzy. Nasze galerie zawierają ponad 50 000 zdjęć. I jeszcze coś co bardzo nas wyróżnia, to kamera online. A na przełomie XIX i XX wieku Zaraszów to 22 osady i 317 morg gruntów. Więcej ciekawostek na naszych stronach i forum. Nasze filmy pokażą rzeczy nie znane i nie widzialne, również mamy tysiące zdjęć. Podpowiedź co do nawigacji. Treść sortowana po kilku kryteriach. Kategorie: newsy wszystkie, Zaraszowskie, Stowarzyszenia, Szkoły. Tagi. Prawie każdy artykuł jest otagowany i klikając w tag odfiltrujemy tematy wspólne.


nasitambyli
wikingowie
Kopenhaga

3 komentarze

marysia · 20 października 2015 o 20:32

podziwiam za aktywność

Gal · 23 grudnia 2015 o 10:42

Wikingowie w zaraszowie.A w którym miejscu?

    Normand · 2 stycznia 2016 o 00:05

    „Wikingowie w zaraszowie.A w którym miejscu?”
    Co w tym dziwnego? W VIII – X wieku (nawet do XII) Wikingowie dominowali wszędzie tam, gdzie dotarli. A docierali daleko. Wile tzw „Kamiennych kręgów” na Pomorzu to ich cmentarze. A księstwo na Rusi w tym czasie, to podobno ich sprawka. A do nas dotarli bardzo prosto: z Wisły wpłynęli w Wieprz; z Wieprza w Bystrzyce; z Bystrzycy w Kosarzewkę a z niej w Zaraszowską strugę która niegdyś była dużą rzeką i łączyła się z Kosarzewką (też nie małą rzeką). Podobno w okolicy źródła na Majdanie zakopali kilka bardziej zniszczonych łodzi. Niestety znalezione dotychczas szczątki przeznaczono na opał. Może coś jeszcze zostało. Zachęcamy do poszukiwań i oczywiście do podzielenia się efektami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.