Kamerka

Nasza kamerka online

Działa od marca 2014 roku. 365 dni w roku.

Nasza kamerka. Przy lepszej pogodzie zobaczysz Bychawę, Wolę, Olszowiec, Kosarzew, Boży Dar, Urszulin i Kajetanów. Jak zobaczysz więcej dopisz. Pozwala podziwiać okolice.  A strona niesie

kamerka

Klikaj w obrazek by oglądać okolice online.

   

I nowość! Obraz poniżej jest linkiem do kamery online w kościele parafialnym pod wezwaniem Świętego Jana Chrzciciela oraz Świętego Franciszka z Asyżu w Bychawie.

ikokam

 

 

 

nn_logo_male

 

Przesył z tej kamery realizuje firma NOWANET.PL Internet, Telefon, Telewizja, Monitoring, Sklep/Serwis Komputerowy www.nowanet.pl, Bychawa ul.Piłsudskiego 18 (II piętro)

Na początek odrobina teorii. By oglądać, twój system, przeglądarka muszą umieć odtwarzać, (kiedyś to Flash Player) w razie problemów użyj innej przeglądarki. Przeglądarki zazwyczaj podpowiadają co im potrzeba do otwarcia zawartości, postępuj za wskazówkami.
Odrobina wiedzy:
Kompresja AVC H.264 w takiej jest realizowany obraz z naszej kamerki.
Kamery internetowe obsługujące standard kompresji H.264 AVC zapewniają bardziej rzeczywiste wrażenia podczas standardowych połączeń wideo i konferencji.
Połączenie internetowe zwykle oferuje przepustowość kilku megabitów na sekundę, podczas gdy obraz VGA wymaga przepustowości 147 Mb/s, a obraz Full HD 1080p — już prawie 1 Gb/s.
Celem standardu kompresji AVC jest zapewnienie obrazu o wysokiej jakości przy niższej szybkości transmisji bitów niż w przypadku wcześniejszych standardów. Standard H.264 znacząco podnosi wydajność kompresji w porównaniu z wcześniejszymi standardami, w tym MPEG-2 i MPEG-4. Nowy standard H.264+ jeszcze bardziej „ugniata” co pozwala zmniejszyć zapotrzebowanie na transfer trzykrotnie.

 

Kamery świata.

21 komentarzy do “Kamerka”

 1. Tak czytam te pytania, czytam… i pierwszej chwili też miałem ochote zapytać: kto wynalazł internet, za czyim pozwoleniem i w jakim celu, ale… po co takie pytania?

  Gratuluję pomysłu z kamerką i dziękuję za realizacje. Serdecznie dziękuję!!! Panorama śliczna! Tylko szkoda, że wieża kaplicy nie jest wyższa, bo panorama byłaby jeszcze piękniejsza. Może zorganizujemy „Komitet podwyższenia wieży”?

  A czy umieścicie tę kamerkę wsród http://www.worldcam.pl/ tzn kamerek świata? Super by było!!!

 2. Super jakość, podoba mi się.
  Będę mógł z pracy patrzeć jak moje dziecko wychodzi z autobusu. Te ruchy kamery się cyklicznie powtarzają z automatu?

  1. Tak. To tak zwany patrol, bo rynek bazuje głównie na zapotrzebowaniu… Ale ta funkcja nam odpowiada, bo może pokazać więcej, niż tylko jeden widok. a multiwidok jest bardziej atrakcyjny – jednym słowem multiatrakcyjny 😉 . Pozdrawiamy.

  1. Nie wiem co to. Ale już wiem! Nasza wspaniała, jak zawsze młodzież, znalazła bardzo szybko praktyczne, dla siebie zastosowanie 🙂 . Sprawdzają, czy jedzie już autobus szkolny. Tylko, według mnie, czas spaceru kamery, nie pozwala na 100% stwierdzenie, że to już… Ale miejmy nadzieję, że w niezbyt odległym czasie, będzie kamer więcej. I to pozwoli nie przegapić „szkolnego”. 😉 Zastrzegamy!, by nie było na nas 🙂 .

  2. Bo boćków w Zaraszowie nie ma i to jest nasza bolączka. Dzieci mało… Całe stado boćków by się przydało. I atrakcja by była. Może ktoś wie jak zwabić boćki do osiedlenia? Może kupić? Na allegro nie oferują?

  3. Sprawdzałem. Są, tylko sztuczne. A sztuczne… Co za czasy!? Żeby chłop baby nie chciał!? 🙂 Stara Europa sprowadza chłopa, to z czornego lądu, to jeszcze z dalsza. A u nas dzieci brak.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *