Nasza kamerka online

Działa od marca 2014 roku. 365 dni w roku.

Nasza kamerka. Przy lepszej pogodzie zobaczysz Bychawę, Wolę, Olszowiec, Kosarzew, Boży Dar, Urszulin i Kajetanów. Jak zobaczysz więcej dopisz. Pozwala podziwiać okolice.  A strona niesie

kamerka

Klikaj w obrazek by oglądać okolice online.

   

I nowość! Obraz poniżej jest linkiem do kamery online w kościele parafialnym pod wezwaniem Świętego Jana Chrzciciela oraz Świętego Franciszka z Asyżu w Bychawie.

ikokam

 

 

 

nn_logo_male

 

Przesył z tej kamery realizuje firma NOWANET.PL Internet, Telefon, Telewizja, Monitoring, Sklep/Serwis Komputerowy www.nowanet.pl, Bychawa ul.Piłsudskiego 18 (II piętro)

Na początek odrobina teorii. By oglądać, twój system, przeglądarka muszą umieć odtwarzać, (kiedyś to Flash Player) w razie problemów użyj innej przeglądarki. Przeglądarki zazwyczaj podpowiadają co im potrzeba do otwarcia zawartości, postępuj za wskazówkami.
Odrobina wiedzy:
Kompresja AVC H.264 w takiej jest realizowany obraz z naszej kamerki.
Kamery internetowe obsługujące standard kompresji H.264 AVC zapewniają bardziej rzeczywiste wrażenia podczas standardowych połączeń wideo i konferencji.
Połączenie internetowe zwykle oferuje przepustowość kilku megabitów na sekundę, podczas gdy obraz VGA wymaga przepustowości 147 Mb/s, a obraz Full HD 1080p — już prawie 1 Gb/s.
Celem standardu kompresji AVC jest zapewnienie obrazu o wysokiej jakości przy niższej szybkości transmisji bitów niż w przypadku wcześniejszych standardów. Standard H.264 znacząco podnosi wydajność kompresji w porównaniu z wcześniejszymi standardami, w tym MPEG-2 i MPEG-4. Nowy standard H.264+ jeszcze bardziej „ugniata” co pozwala zmniejszyć zapotrzebowanie na transfer trzykrotnie.

 

Kamery świata.

Komentarze

Komentarze

 1. Tak czytam te pytania, czytam… i pierwszej chwili też miałem ochote zapytać: kto wynalazł internet, za czyim pozwoleniem i w jakim celu, ale… po co takie pytania?

  Gratuluję pomysłu z kamerką i dziękuję za realizacje. Serdecznie dziękuję!!! Panorama śliczna! Tylko szkoda, że wieża kaplicy nie jest wyższa, bo panorama byłaby jeszcze piękniejsza. Może zorganizujemy „Komitet podwyższenia wieży”?

  A czy umieścicie tę kamerkę wsród http://www.worldcam.pl/ tzn kamerek świata? Super by było!!!

 2. Super jakość, podoba mi się.
  Będę mógł z pracy patrzeć jak moje dziecko wychodzi z autobusu. Te ruchy kamery się cyklicznie powtarzają z automatu?

  1. Tak. To tak zwany patrol, bo rynek bazuje głównie na zapotrzebowaniu… Ale ta funkcja nam odpowiada, bo może pokazać więcej, niż tylko jeden widok. a multiwidok jest bardziej atrakcyjny – jednym słowem multiatrakcyjny 😉 . Pozdrawiamy.

  1. Nie wiem co to. Ale już wiem! Nasza wspaniała, jak zawsze młodzież, znalazła bardzo szybko praktyczne, dla siebie zastosowanie 🙂 . Sprawdzają, czy jedzie już autobus szkolny. Tylko, według mnie, czas spaceru kamery, nie pozwala na 100% stwierdzenie, że to już… Ale miejmy nadzieję, że w niezbyt odległym czasie, będzie kamer więcej. I to pozwoli nie przegapić „szkolnego”. 😉 Zastrzegamy!, by nie było na nas 🙂 .

  2. Bo boćków w Zaraszowie nie ma i to jest nasza bolączka. Dzieci mało… Całe stado boćków by się przydało. I atrakcja by była. Może ktoś wie jak zwabić boćki do osiedlenia? Może kupić? Na allegro nie oferują?

  3. Sprawdzałem. Są, tylko sztuczne. A sztuczne… Co za czasy!? Żeby chłop baby nie chciał!? 🙂 Stara Europa sprowadza chłopa, to z czornego lądu, to jeszcze z dalsza. A u nas dzieci brak.

 3. Dzięki, bo bez kamerki to jakoś… dziwnie było.
  Czy będzie jakaś zrzuta na pokrycie kosztów?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *