Kamerka

Nasza kamerka. Przy lepszej pogodzie zobaczysz Bychawę, Wolę, Olszowiec, Kosarzew, Boży Dar, Urszulin i Kajetanów. Jak zobaczysz więcej dopisz.Pozwala podziwiać okolice.  A strona niesie

 

kamerka

 

Klikaj w obrazek by oglądać okolice online.

 

kamerka

 

   

 

I nowość! Obraz poniżej jest linkiem do kamery online w kościele parafialnym pod wezwaniem Świętego Jana Chrzciciela oraz Świętego Franciszka z Asyżu w Bychawie.

 

ikokam

 

 

 

nn_logo_male

 

Przesył z tej kamery realizuje firma NOWANET.PL Internet, Telefon, Telewizja, Monitoring, Sklep/Serwis Komputerowy www.nowanet.pl, Bychawa ul.Piłsudskiego 18 (II piętro)

Na początek odrobina teorii. By oglądać, twój system, przeglądarka muszą umieć odtwarzać, (kiedyś to Flash Player) w razie problemów użyj innej przeglądarki. Przeglądarki zazwyczaj podpowiadają co im potrzeba do otwarcia zawartości, postępuj za wskazówkami.
Odrobina wiedzy:
Kompresja AVC H.264 w takiej jest realizowany obraz z naszej kamerki.
Kamery internetowe obsługujące standard kompresji H.264 AVC zapewniają bardziej rzeczywiste wrażenia podczas standardowych połączeń wideo i konferencji.
Połączenie internetowe zwykle oferuje przepustowość kilku megabitów na sekundę, podczas gdy obraz VGA wymaga przepustowości 147 Mb/s, a obraz Full HD 1080p — już prawie 1 Gb/s.
Celem standardu kompresji AVC jest zapewnienie obrazu o wysokiej jakości przy niższej szybkości transmisji bitów niż w przypadku wcześniejszych standardów. Standard H.264 znacząco podnosi wydajność kompresji w porównaniu z wcześniejszymi standardami, w tym MPEG-2 i MPEG-4. Nowy standard H.264+ jeszcze bardziej „ugniata” co pozwala zmniejszyć zapotrzebowanie na transfer trzykrotnie.

 

Kamery świata.

20 myśli na temat “Kamerka

 • 18 marca 2014 o 19:32
  Permalink

  To nie jest odpowiedz na moje pytanie. Proszę o odpowiedź 🙂

  Odpowiedz
  • 18 marca 2014 o 19:43
   Permalink

   Jeden obraz wart więcej niż tysiąc słów.

 • 18 marca 2014 o 19:35
  Permalink

  Kto w ogóle wyraził zgodę na założenie tej kamery 🙂

  Odpowiedz
 • 18 marca 2014 o 21:58
  Permalink

  Wielki brat patrzy!!!!!!!!!!!:))))))no to sie usmiechamy ;))))

  Odpowiedz
 • 18 marca 2014 o 23:38
  Permalink

  Tak czytam te pytania, czytam… i pierwszej chwili też miałem ochote zapytać: kto wynalazł internet, za czyim pozwoleniem i w jakim celu, ale… po co takie pytania?

  Gratuluję pomysłu z kamerką i dziękuję za realizacje. Serdecznie dziękuję!!! Panorama śliczna! Tylko szkoda, że wieża kaplicy nie jest wyższa, bo panorama byłaby jeszcze piękniejsza. Może zorganizujemy „Komitet podwyższenia wieży”?

  A czy umieścicie tę kamerkę wsród http://www.worldcam.pl/ tzn kamerek świata? Super by było!!!

  Odpowiedz
 • 19 marca 2014 o 17:26
  Permalink

  Super jakość, podoba mi się.
  Będę mógł z pracy patrzeć jak moje dziecko wychodzi z autobusu. Te ruchy kamery się cyklicznie powtarzają z automatu?

  Odpowiedz
  • 19 marca 2014 o 21:07
   Permalink

   Tak. To tak zwany patrol, bo rynek bazuje głównie na zapotrzebowaniu… Ale ta funkcja nam odpowiada, bo może pokazać więcej, niż tylko jeden widok. a multiwidok jest bardziej atrakcyjny – jednym słowem multiatrakcyjny 😉 . Pozdrawiamy.

  • 19 marca 2014 o 21:16
   Permalink

   Nie wiem co to. Ale już wiem! Nasza wspaniała, jak zawsze młodzież, znalazła bardzo szybko praktyczne, dla siebie zastosowanie 🙂 . Sprawdzają, czy jedzie już autobus szkolny. Tylko, według mnie, czas spaceru kamery, nie pozwala na 100% stwierdzenie, że to już… Ale miejmy nadzieję, że w niezbyt odległym czasie, będzie kamer więcej. I to pozwoli nie przegapić „szkolnego”. 😉 Zastrzegamy!, by nie było na nas 🙂 .

  • 19 marca 2014 o 22:52
   Permalink

   Bo boćków w Zaraszowie nie ma i to jest nasza bolączka. Dzieci mało… Całe stado boćków by się przydało. I atrakcja by była. Może ktoś wie jak zwabić boćki do osiedlenia? Może kupić? Na allegro nie oferują?

  • 29 marca 2014 o 18:24
   Permalink

   Sprawdzałem. Są, tylko sztuczne. A sztuczne… Co za czasy!? Żeby chłop baby nie chciał!? 🙂 Stara Europa sprowadza chłopa, to z czornego lądu, to jeszcze z dalsza. A u nas dzieci brak.

 • 10 października 2014 o 10:25
  Permalink

  A może ktoś by te kamerkę umył, bo mało już widać.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.