Teraz jeszcze BMW

Od dłuższego czasu kierowcy wypatrywali radiowozów po krzakach. Dziś policjanci wyposażeni w laserowe suszarki, jak ich zauważysz to wiesz, że zostałeś skontrolowany zanim zobaczyłeś. Zamiast patrzeć na drogę wypatrujesz w lustereczku a kto to, a kto to podąża za mną. Osobiście kiepsko rozpoznaję marki samochodów to i nie wypatruję. A znam wielu którzy radzą sobie doskonale w temacie rozpoznania. Obecnie dla spostrzegawczych dojdą kolejne. Dwa nieoznakowane radiowozy z wideorejestratorami trafiły na Lubelszczyznę. Otrzymali je policjanci z Lublina i powiatu łukowskiego. Samochody już wyjechały do służby by zadbać o poprawę bezpieczeństwa w naszym województwie.

Policjanci z Lubelszczyzny otrzymali dwa nieoznakowane radiowozy BMW 330i xDrive. Sedany z napędem 4×4 wyposażone w benzynowe silniki 2.0 turbo trafiły do policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Lublinie oraz do mundurowych z łukowskiej drogówki. Nowoczesne pojazdy pozwolą na skuteczną walkę z piratami drogowymi, bowiem nadmierna prędkość jest wciąż jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych.

Przy tej okazji warto wspomnieć o stanie bezpieczeństwa na drogach naszego województwa. Dzięki zaangażowaniu policjantów ruchu drogowego, miniony rok był kolejnym, w którym utrzymaliśmy tendencję spadkową dotyczącą liczby wypadków i ofiar. W 2017 roku na Lubelszczyźnie ogółem doszło do 1245 wypadków , w których zginęło 156 osób, a rannych zostało 1438. To o 22 mniej ofiar śmiertelnych i 47 rannych niż w 2016.

teraz jeszcze bmw

Źródło: http://lubelska.policja.gov.pl/lub/aktualnosci/76136,KWP-Nowe-nieoznakowane-radiowozy-m-ki-BMW-juz-w-sluzbie.html

Napisz swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *