Prośba: „Trzymajcie kciuki” wynika z faktu złożenia wniosku do Konkursu Grantowego w ramach
Projektu Lubelskie Lokalnie Mikrodotacje FIO 2016 r., przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Zaraszów i Okolic w imieniu grupy nieformalnej zaraszow.pl. Jak nasz wniosek zaowocuje dotacją, to:

Opisz działania jakie będą prowadzone w ramach projektu: Trzymajcie kciuki FIO
Nasze działania będą polegały na zorganizowaniu Otwartych Sportowych Zawodów Wędkarskich dla dzieci i młodzieży. Zaprosimy chętnych z Zaraszowa i okolic. Dzieci: do lat 15 – każde dziecko musi być z opiekunem/ opiekunami. Dopuszczalna, a nawet wskazana jest pomoc opiekuna, rodzica tak w czasie przygotowań, jak i w trakcie zawodów. Pomimo, że w czasie zawodów będziemy kierować się regulaminem PZW (część o zawodach), to ww pomoc będzie mile widziana, a w przypadku najmłodszych nawet niezbędna. Początkującym zapewnimy uzupełnienie braków sprzętowych i pomoc naszych ekspertów – wolontariuszy. Zapewniamy również przynętę i zanętę, by szanse były wyrównane i zabawa była jak najlepsza.
HARMONOGRAM PROJEKTU:
1. Spotkanie organizacyjne grupy nieformalnej, zaplanowanie działań w tym dalszej promocji i rekrutacji – 01.05.2016 r.
2. Promocja wydarzeń od momentu poznania wyników konkursu, a rekrutacja uczestników od 01.05.2016 r. 3. Zawody sportowe – organizacja 5 spotkań z ogłoszeniem wyników zawodów, wręczeniem pucharów, nagród, ogniskiem oraz dodatkowymi konkursami; w czasie od 03.05.2016 do 28-08.2016 r.

Więcej o FIO na stronie lubelskielokalnie.


Jerzy Jelcow

Promuję otaczający świat

2 komentarze

zaraszow · 28 marca 2016 o 18:42

Do oceny merytorycznej zakwalifikowano 371 wniosków. Na ocenie formalnej odrzucono 108 wniosków. Nasz wniosek przeszedł.

Jerzy Jelcow · 8 kwietnia 2016 o 11:13

Po odwołaniach, z 479 wniosków przeszło 377, dofinansowano 111. Nasz się nie załapał. Może spróbujemy za rok? Zawody dla dzieci i młodzieży będą, nagrody też tylko zależne od sponsorów. Proszę nadsyłać propozycję co do terminów i pozyskiwać sponsorów. W kwietniu mamy do wyboru 17 i 24-y.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *