Zaraszowska pętla rowerowa. Ruszamy w kierunku Bychawy; przed zakrętem skręcamy w lewo i polną drogą dojeżdżamy do lasu; w który droga nas „wprowadza”; jedziemy lub idziemy; aż znajdziemy się po drugiej, północnej stronie lasu; w lewo w dół, jest już łatwiej; ale są tez trudności; na skrzyżowaniu w lewo (jak widać); drogą, granicą miedzy polami Zaraszowa i Gałęzowa, jedziemy w kierunku Zagajnika; a następnie wzdłuż lasu (pod górkę); na skrzyżowaniu znów w lewo; i prosto aż do szosy przy szkole (można oglądać się za siebie). I można przejechać trasę w drugą stronę. POWODZENIA!!! Tak została opisana nasza pętla dawno, dawno temu na naszym forum (w czasach jego świetności). Ciekawe czy jeszcze ktoś zdobył się na wysiłek pokonania naszej pętli?

Link do całości u nas na forum.

Praca konkursowa „Zaraszowska pętla rowerowa”. Autor: Krzysztof.

Zaczynamy etap drugi, nie wykluczając pierwszego; prócz oceny głównej wybierasz najładniejsze zdjęcie oceniając go w poniższej tabeli według numeru; możesz oceniać dowolną ilość zdjęć.

Pierwszy etap: „Głosowanie na autora” Głosujemy klikając gwiazdki pod wpisem ⇩. Też możesz pozostawić komentarz jako dodatkowe wyróżnienie. 


Krzysztof

Zachowajmy wiarę oraz spokój, pogodę ducha i optymizm we wzajemnych relacjach!

2 komentarze

Ola · 23 grudnia 2015 o 20:15

Zielono i ciepło. Wakacie! Jak zawsze w Zaraszowie 😉

Jerzy Jelcow · 31 grudnia 2015 o 12:10

★☆★☆★☆UWAGA!!! Konkurs trwa do niedzieli 03-01-2016 r. W niedzielę postaramy się już podać wyniki. Już dziś możemy pogratulować uczestnikom tak licznych głosów i wspaniałych zdjęć. Dziś podajemy, że najmocniejsze wpisy konkursowe idą „łeb w łeb” – obejrzane przez ponad 480 osób (każdy z wpisów) i liczą po ok 800 odsłon każdy. Goście oddali przy tym po ok. 250 głosów na uczestnika. To by oznaczało, że niewielki procent z odwiedzających jeszcze nie wie o głosowaniu. Powodzenia!!! ★☆★☆★☆

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *