wspomnienia

Zaraszów dziękuje

Zaraszów dziękujeNo i po festynie. Zaraszów dziękuje!
W niedzielę 23 VII 2017r. odbył się ZARASZOWSKI FESTYN MILITARNY w Alei Kasztanowej połączony z TURNIEJEM ŻOŁNIERSKIM DLA DZIECI I MŁODZIEŻY.
W turnieju wystartowały 84 osoby, a wszystkich uczestników było tak wielu, że nie próbowaliśmy zliczyć. 🙂
Wśród stanowisk szczególnym zainteresowaniem cieszyła się „szarża małego ułana” i „poszukiwanie min” ale inne stanowiska też były oblegane. Dzieci bawiły się tez w miasteczku namiotowym przebierając w stroje żołnierzy i używając różnych rekwizytów.
O 15-tej w godzinie Miłosierdzia pomodliliśmy się pod krzyżem za poległych i pomordowanych Obrońców Ojczyzny.
Było spotkanie z Ratownikiem Medycznym który przypomniał zasady pierwszej pomocy i z prezentującą radiowóz i swoją służbę Policją, w tym z naszym Policjantem Dzielnicowym.
Festyn uświetnił piękny występ pięknego zespołu Słowianki z Bychawki, a gdy po rozdaniu nagród dzieciom i lekkim deszczu wielu uczestników wróciło do domów „drugie życie” festynowi nadali: Panowie Marcin Mączka i Piotr Prajsnar.

Festyn był zorganizowany przez Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Wsi Zaraszów i okolic ,Ochotniczą Straż Pożarną w Zaraszowie, Radną Gminy Miejskiej w Bychawie Annę Pawlas, Sołtysów Zaraszowa, Kolonii Zaraszów i Urszulina: Joannę Baran, Andrzeja Poniewozika i Stanisława Ziarkowskiego oraz Administratora i Moderatora strony zaraszow.pl: Jerzego Jelcowa i Ks Krzysztofa Łaszcza i wielu ludzi dobrej woli z Zaraszowa, Kolonii Zaraszów i Urszulina.

Organizatorom serdecznie dziękujemy i gratulujemy kolejnego sukcesu!
Dziękujemy wszystkim uczestnikom, dorosłym i dzieciom za wspólną zabawę i… planujemy następne festyny.

Zdięć i filmów będzie sukcesywnie przybywać…

Galeria.

 

 

 

 

 

 

3 thoughts on “Zaraszów dziękuje”

Napisz swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *