Ciągnął psa za samochodem

Głupota ludzka nie zna granic. Jakim debilem trzeba być by uwiązać a następnie ciągnąć psa za samochodem.Ciągnął psa za samochodem Co gorsza, takich przypadków jest nie mało. Jak donosi lubelska.policja.gov.pl

54-letni latek jadąc samochodem ciągnął swojego psa na lince holowniczej. Biegnące obok auta zwierze, zauważył inny kierowca, który o całym zdarzeniu zawiadomił policję. Funkcjonariusze ustalają okoliczności zdarzenia oraz to czy doszło do popełnienia przestępstwa przez właściciela czworonoga.

Wczoraj po godz. 12:30 dyżurny Komisariatu Policji w Terespolu, otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, że kierowca fiata ciągnie psa, na trzymanej w ręku lince holowniczej. Do zdarzenia doszło na trasie K-2 w Terespolu.. Świadek próbował zatrzymać mężczyznę. Ten z kolei wysiadał z samochodu i chciał odejść z miejsca razem ze zwierzęciem.Chwilę później interweniowali policjanci, którzy zatrzymali 54-letniego mieszkańca Terespola.

Na miejsce wezwany został lekarz weterynarii. Pies rasy husky, miał widoczne otarcia na opuszkach wszystkich łap. Lekarz stwierdził, że powstałe obrażenia nie zagrażają życiu zwierzęcia. Po udzieleniu pomocy weterynaryjnej, przekazał czworonoga pod opiekę właścicielowi, wraz z zaleceniami co do dalszej opieki.

54-latek swoje zachowanie tłumaczył faktem, że pies uciekł mu kilka dni wcześniej. Wczoraj dowiedział się, gdzie się znajduje i w taki właśnie sposób próbował jedynie przetransportować go do domu.

Policjanci ustalają teraz wszystkie okoliczności zdarzenia oraz to czy doszło do popełnienia przestępstwa przez 54-latka.

Kara.

Jako naukę dla delikwenta proponuję transport w identyczny sposób, aż zedrze podeszwy.

Napisz swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *