Zapraszamy do głosowania

Zapraszamy do głosowania. To wszystko co tu opiszemy jest efektem inicjatywy i współpracy wielu osób. Jaskrawym przykładem, że nie słowa, a czyny zmieniają świat. A w tym przypadku naszą okolicę.

A teraz nasza kolej by coś zrobić dla siebie i innych. Od 31 sierpnia do 6 września 2015 roku możemy głosować na nasz projekt. Faworyci z największą liczbą głosów zostaną wyróżnieni dodatkowymi nagrodami finansowymi w wysokości: 2 tys. zł, 3,5 tys. zł oraz 5 tys. zł. Tu jest link do strony gdzie możemy oddać swój głos  Wyniki głosowania internautów podamy 7 września 2015 roku.

INSTRUKCJA

1. Wybieramy województwo klikając w mapkę.

2. Szukamy: Letnie Kino w Alei Ksztanowej (szybko: “ctrl+f” i wpisujesz bych) i prostokąt Wybieram (jak nie widać wybieram, odśwież stronę)

3. wpisujemy swój mail, zaznaczamy wszystkie zgody i głosujemy

4. Strona wysyła mail by potwierdzić głos klikamy w link w mailu lub kopiujemy i otwieramy w przeglądarce. Okienko z podziękowaniem oznacza powodzenie w głosowaniu.

Dziękujemy!

Zapraszamy do głosowania

Jerzy Jelcow

Niespodziewanie znalazłem się na tym świecie i postanowiłem, że jakiś czas tu pozostanę. Aby ta moja obecność nie była daremna, to promuję otaczający mnie świat. Może dzięki temu ktoś co ma gorzej, będzie wiedział gdzie jest lepiej.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.