18 marca, dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie klas I-III Szkoły Podstawowej w Zaraszowie wraz z opiekunami, po raz kolejny uczestniczyli w wycieczce do Lublina. Głównym celem wyjazdu była wizyta w Multikinie znajdującym się w Galerii Olimp i obejrzenie filmu, wybranego wcześniej przez dzieci w drodze głosowania, pod tytułem: „Baranek Shaun”. Pełnometrażowa wersja kultowego serialu znanego z telewizji, okazała się zabawną historią, w której tytułowy bohater ląduje w wielkim mieście wraz ze stadkiem owieczek, próbując odnaleźć zaginionego przypadkiem farmera. Owce ze stojącym na czele barankiem Shaunem muszą zmierzyć się z szalonym i żądnym poklasku hyclem. Z drugiej zaś strony okazuje się, że poszukiwany farmer doznaje zaniku pamięci i staje się… modnym fryzjerem (który strzyże „na owcę”) i nie ma pojęcia, skąd pochodzi i co robił wcześniej.Ta zabawna, ale i pełna napięcia historia sprawiła, że w sali kinowej często słychać było śmiechy i ciche komentarze młodych widzów.
Oprócz seansu filmowego dzieci skorzystały jeszcze z innych atrakcji, proponowanych przez Centrum Rozrywki „Koziołek. Tutaj miło i aktywnie spędziliśmy czas oczekiwania na film.
Wycieczkę uważamy za udaną zwłaszcza, że w autokarze podczas powrotu można było usłyszeć słowa zadowolenia z ust uczestników wyjazdu.
Anna Sadowska


Jerzy Jelcow

Promuję otaczający świat

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.