Z wizytą u „Koziołka”

18 marca, dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie klas I-III Szkoły Podstawowej w Zaraszowie wraz z opiekunami, po raz kolejny uczestniczyli w wycieczce do Lublina. Głównym celem wyjazdu była wizyta w Multikinie znajdującym się w Galerii Olimp i obejrzenie filmu, wybranego wcześniej przez dzieci w drodze głosowania, pod tytułem: „Baranek Shaun”. Pełnometrażowa wersja kultowego serialu znanego z telewizji, okazała się zabawną historią, w której tytułowy bohater ląduje w wielkim mieście wraz ze stadkiem owieczek, próbując odnaleźć zaginionego przypadkiem farmera. Owce ze stojącym na czele barankiem Shaunem muszą zmierzyć się z szalonym i żądnym poklasku hyclem. Z drugiej zaś strony okazuje się, że poszukiwany farmer doznaje zaniku pamięci i staje się… modnym fryzjerem (który strzyże „na owcę”) i nie ma pojęcia, skąd pochodzi i co robił wcześniej.Ta zabawna, ale i pełna napięcia historia sprawiła, że w sali kinowej często słychać było śmiechy i ciche komentarze młodych widzów.
Oprócz seansu filmowego dzieci skorzystały jeszcze z innych atrakcji, proponowanych przez Centrum Rozrywki „Koziołek. Tutaj miło i aktywnie spędziliśmy czas oczekiwania na film.
Wycieczkę uważamy za udaną zwłaszcza, że w autokarze podczas powrotu można było usłyszeć słowa zadowolenia z ust uczestników wyjazdu.
Anna Sadowska

Jerzy Jelcow

Niespodziewanie znalazłem się na tym świecie i postanowiłem, że jakiś czas tu pozostanę. Aby ta moja obecność nie była daremna, to promuję otaczający mnie świat. Może dzięki temu ktoś co ma gorzej, będzie wiedział gdzie jest lepiej.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.