Bychawa włamywacze nie ustają

Bychawa włamywacze nie ustająBychawa została obrana za cel przez włamywaczy. Nie ustają w swoich poczynaniach. Ofiarą padły kolejne sklepy, tym razem przy ul. 1 Maja. Plaga włamań zdaje się narastać. Jest to jednak ciekawe zjawisko; czy wiosenne przesilenie może mieć aż taki wpływ na zachowanie młodych mężczyzn, bo to głównie “złota” młodzież jest sprawcą ww zdarzeń. Może z braku sklepów całodobowych i promocyjnych cen alkoholu po północy? A może z braku wyobraźni, przecież i tak wymiar sprawiedliwości ich dopadnie, wtedy cena nie będzie promocyjna. Zdaje mi się, że to po prostu wina wiosny. Nie można lekceważyć hormonów. To przecież one rządzą naszym życiem. A statystyki to potwierdzają, żaden z włamywaczy nie włamywał się po chleb.

Noc pełna wrażeń. Czy warto?

Jak sobie uświadomić: – bilet na wakacje może być droższy, ale za to miejsca o wiele atrakcyjniejsze, można też poznać koleżanki a nie tylko kolegów.

Jednych zatrzymali, ale jak widać zjawisko nie ustaje. Link do: Włamywacze z Bychawy zatrzymani. 

Jerzy Jelcow

Niespodziewanie znalazłem się na tym świecie i postanowiłem, że jakiś czas tu pozostanę. Aby ta moja obecność nie była daremna, to promuję otaczający mnie świat. Może dzięki temu ktoś co ma gorzej, będzie wiedział gdzie jest lepiej.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.