Włamywacze z Bychawy zatrzymani

Włamywacze z BychawyWłamywacze z Bychawy!? Wczoraj kryminalni z Komisariatu Policji w Bychawie oraz z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu z KMP w Lublinie zatrzymali dwóch sprawców kradzieży z włamaniem. Mężczyźni w okresie od 25 lutego do 14 marca włamywali się do sklepów na terenie Bychawy. Okazali się nimi dwaj mieszkańcy Bychawy, ćwiczyli “u siebie” – lokalni patrioci. Policja.pl donosi:

Kryminalni z Komisariatu Policji w Bychawie wspólnie z policjantami z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie ustalili i zatrzymali dwóch sprawców kradzieży z włamaniem do jednego ze sklepów na terenie Bychawy. Okazali się nimi dwaj mieszkańcy miasta w wieku 24-lat. Ponadto funkcjonariusze udowodnili jednemu z nich włamania do dwóch sklepów, apteki i lokalu gastronomicznego. Łupem włamywaczy padały pieniądze, artykuły przemysłowe i spożywcze oraz akcesoria telefoniczne. Pokrzywdzeni oszacowali straty na ponad 9 tys. zł. Grozi im teraz nawet do 10 lat pozbawienia wolności.
Wczoraj realizując ustalenia własne kryminalni z Komisariatu Policji w Bychawie oraz z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu z KMP w Lublinie zatrzymali dwóch sprawców kradzieży z włamaniem. Mężczyźni w nocy z 22 na 23 lutego włamali się do sklepu na terenie Bychawy. Okazali się nimi dwaj mieszkańcy Bychawy w wieku 24-lat.

Ponadto policjanci udowodnili jednemu z nich, że w okresie od 25 lutego do 14 marca dokonał 4 innych kradzieży z włamaniem: do dwóch sklepów, apteki i lokalu gastronomicznego.

Łupem włamywaczy najczęściej padały pieniądze, artykuły przemysłowe i spożywcze oraz akcesoria telefoniczne. Pokrzywdzeni oszacowali straty na ponad 9 tys. zł.

Obaj 24-latkowie w przeszłości mieli konflikt z prawem. Byli karani za przestępstwa przeciwko mieniu. Przyznali się do zarzucanych im czynów. Teraz o ich dalszym losie zadecyduje Sąd. Za popełnione przestępstwa grozi im nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Jerzy Jelcow

Niespodziewanie znalazłem się na tym świecie i postanowiłem, że jakiś czas tu pozostanę. Aby ta moja obecność nie była daremna, to promuję otaczający mnie świat. Może dzięki temu ktoś co ma gorzej, będzie wiedział gdzie jest lepiej.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.