Włamywacze z BychawyWłamywacze z Bychawy!? Wczoraj kryminalni z Komisariatu Policji w Bychawie oraz z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu z KMP w Lublinie zatrzymali dwóch sprawców kradzieży z włamaniem. Mężczyźni w okresie od 25 lutego do 14 marca włamywali się do sklepów na terenie Bychawy. Okazali się nimi dwaj mieszkańcy Bychawy, ćwiczyli „u siebie” – lokalni patrioci. Policja.pl donosi:

Kryminalni z Komisariatu Policji w Bychawie wspólnie z policjantami z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie ustalili i zatrzymali dwóch sprawców kradzieży z włamaniem do jednego ze sklepów na terenie Bychawy. Okazali się nimi dwaj mieszkańcy miasta w wieku 24-lat. Ponadto funkcjonariusze udowodnili jednemu z nich włamania do dwóch sklepów, apteki i lokalu gastronomicznego. Łupem włamywaczy padały pieniądze, artykuły przemysłowe i spożywcze oraz akcesoria telefoniczne. Pokrzywdzeni oszacowali straty na ponad 9 tys. zł. Grozi im teraz nawet do 10 lat pozbawienia wolności.
Wczoraj realizując ustalenia własne kryminalni z Komisariatu Policji w Bychawie oraz z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu z KMP w Lublinie zatrzymali dwóch sprawców kradzieży z włamaniem. Mężczyźni w nocy z 22 na 23 lutego włamali się do sklepu na terenie Bychawy. Okazali się nimi dwaj mieszkańcy Bychawy w wieku 24-lat.

Ponadto policjanci udowodnili jednemu z nich, że w okresie od 25 lutego do 14 marca dokonał 4 innych kradzieży z włamaniem: do dwóch sklepów, apteki i lokalu gastronomicznego.

Łupem włamywaczy najczęściej padały pieniądze, artykuły przemysłowe i spożywcze oraz akcesoria telefoniczne. Pokrzywdzeni oszacowali straty na ponad 9 tys. zł.

Obaj 24-latkowie w przeszłości mieli konflikt z prawem. Byli karani za przestępstwa przeciwko mieniu. Przyznali się do zarzucanych im czynów. Teraz o ich dalszym losie zadecyduje Sąd. Za popełnione przestępstwa grozi im nawet do 10 lat pozbawienia wolności.


Jerzy Jelcow

Promuję otaczający świat

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.