Złota medalistka w Zaraszowie

W niedzielę 16-go października złota medalistka Iwona Podkościelna za sprawą rajdu rowerowego pod nazwą Bychawska Złota Jesień ze Złotą Iwoną odwiedzi Zaraszów. Rajd zatrzyma się w Zaraszowie ok godziny 11:25. Ale towarzysząca impreza „Przystanek Zaraszów Kasztany” od godz. 11:00.

 Złota medalistkaPrócz Zaraszowa

rajd zawita do miejscowości: Spławy, Stara Wieś Pierwsza, Stara Wieś Druga, Majdan Starowiejski, Józwów, Wola Gałęzowska i Gałęzów. Zakończenie rajdu i bychawski poczęstunek rowerowy – pierogi planowany na godz 15:00. Dziś mogę zdradzić, że władze i społeczność Zaraszowa planują dodatkowe atrakcje w ww dniu. O dodatkowych atrakcjach będziemy informować.
Przypomnijmy: Aleksandra Tecław i Iwona Podkościelna wywalczyły złoty medal igrzysk paraolimpijskich w kolarskim wyścigu w Rio de Janeiro. Warto też dodać, że zdobywczynie drugiego miejsca George Katie Dunlevy i Evelyn McCrystal z Irlandii dojechały 59 s. później.
O rajdzie na bychawa.pl

Jerzy Jelcow

Niespodziewanie znalazłem się na tym świecie i postanowiłem, że jakiś czas tu pozostanę. Aby ta moja obecność nie była daremna, to promuję otaczający mnie świat. Może dzięki temu ktoś co ma gorzej, będzie wiedział gdzie jest lepiej.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.