Zima strefa cienia, film obrazuje ciekawe zjawisko, nisko wiszące chmury. Gra światła i cienia. A najważniejsze, że wreszcie zima. Tylko strefa cienia nas jeszcze nie opuszcza. Prognozy są nie pewne, zachowajmy te widoki w pamięci na wypadek odwilży. Noc rozmowy z mędrcem starczy na dziesięć lat studiów, jeden obraz powie Ci więcej niż tysiąc słów. Film zawiera 1800 obrazów. Ile to by było w słowach? Pewnie zimy by nie wystarczyło by policzyć ;).

Byłeś – byłaś w ciekawym miejscu, lub w szczególnym czasie i chcesz uwiecznić, bądź podzielić się zdjęciami, emocjami, przysyłaj. Dołącz też opis od siebie. Zakładka Kontakt, lub zarejestruj i publikuj na forum lub portal.


Jerzy Jelcow

Promuję otaczający świat

7 komentarzy

Jarek · 10 grudnia 2014 o 17:40

A te zdjęcia to są z Syberi? Ładne są ale jakoś przejmują grozą. Zmrażają po prostu.

wyborca 2 · 11 grudnia 2014 o 09:54

Zima Zima a stan dróg opłakany A nasz radna siedzi pod piecem i się grzeje ale dba o nas ,ze nie da się przejechać przez Zaraszów. Musimy się złożyć na telefon to będzie dzwonić do gminy żeby nam posypali drogę. Pierwszy test radnej uważam za niezaliczony!

  Anna Pawlas · 11 grudnia 2014 o 21:37

  Do Wyborcy2-przypominam,że jestem Radną Gminy Bychawa, a nie Premierem Rzeczypospolitej i nie mam takich możliwości żeby droga w Zaraszowie była w SUPER STANIE w każdej godzinie dnia i nocy,zwłaszcza zimą.A tak w ogóle to chyba inną drogą jezdzimy? Jechałam do Bychawy i nie widziałam żeby była nieprzejezdna.Kreujesz się na mądrego a nie wiesz,że jak jest ślisko to trzeba jeżdzić wolniej!!!ale po co?lepiej ponarzekać na radną[której się nie chciało} i oskarżyć o wszystkie nieszczęścia świata!

wyborca 2 · 11 grudnia 2014 o 09:57

Do Admina miał być nowy temat Radna online a ja nie widze nigdzie co sie stało??????????

  Admin · 11 grudnia 2014 o 12:01

  W ostatnim z moich komentarzy ostatnie zdanie: To tylko czekamy na pierwszy wpis. oznacza to, że jak kto kolwiek napisze cokolwiek o tematyce pasującej do w. w. zagadnienia zostanie utworzona takowa kategoria. By nie ograniczać się tylko do np. jednej z czasem przerośniętej strony. I tu może kilka słów które powinny wylądować w FAQ-u : Czym jest „Kategoria”: to zeszyt, zawierający w sobie dowolna ilość kartek. Nasze obecne kategorię to Wiadomości wszystkie – zawiera wszystkie
  -Zaraszowskie
  –Legendy
  -Ze świata
  -Z zagranicy
  -Stowarzyszenia
  -Szkoły
  Pozwalają na uporządkowanie, później na filtrowanie tematów. Filtrowanie jest również wspomagane przez „tagi” np. galeria zawiera zdjęcia, obrazy.
  kto kolwiek napisze cokolwiek Wystarczy na portalu utworzyć swoje konto klikając „Zarejestruj się” (o wiele prościej niż na fb, utrudnienie tylko jedno podwójne logowanie, pierwsze prosty „antyrobot” z podpowiedzią: wpisz dwa razy wpadmin…) po rejestracji otrzyma uprawnienia i może tworzyć…
  Na początek dam wpis ze strony „kandydaci”, by było widać kategorię.

Goha · 27 grudnia 2014 o 23:41

To jak Kraina Mordoru, siedziba Mrocznego Władcy Saurona. Zamieszkiwali ją także jego słudzy – orkowie, trolle i Nazgule (Upiory Pierścienia).
„Mordor otoczony był od zachodu, północy i południa przez dwa ogromne łańcuchy górskie: Ephel Dúath i Ered Lithui. W kraju tym znajdowała się forteca Saurona, Czarna Wieża Barad-dûr oraz Orodruina, Góra Przeznaczenia – ogromny wulkan, jedyne miejsce gdzie można było zniszczyć Jedyny Pierścień.”

chłop · 28 grudnia 2014 o 11:28

Encyklopedyczna wiedza! Oglądałem film, ale tylko jeden szczegół pamiętam, nazwę krainy. Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *