Producent zanęt i dodatków wędkarskich PISCARI zaprasza na
Zawody Wędkarskie dla dzieci
Otwarte Spławikowe Zawody Wędkarskie dla Dzieci i Młodzieży o Puchar PISCARI które odbędą się 08 maja 2016 r. nad Zalewem Podzamcze w Bychawie. Organizatorem jest Producent zanęt i dodatków wędkarskich PISCARI we współpracy z kołem PZW w Bychawie. Patronat medialny zaraszow.pl.

Pragniemy zaprosić wszystkich pasjonatów wędkarstwa. Udział w zawodach wezmą dzieci do lat 16-tu, każde dziecko musi być z opiekunem. W programie zawodów: pokaz-szkolenie, postaramy się zademonstrować jak poprawnie przygotować się do łowienia rekreacyjnego i może nawet sportowego poprzez przygotowanie, właściwego doboru i przygotowania zanęt i glin wędkarskich. A zwieńczeniem naszych przygotowań będzie wspólne wędkowanie – zawody; później wręczenie nagród – każde z dzieci otrzyma nagrodę za udział w zawodach a najlepsi zostaną wyróżnieni pucharami.

Miejsce: „Zalew Podzamcze” w Bychawie.
Godzina zbiórki: 8:00.
Miejsce zbiórki: stanica wędkarska przy grobli.
Czas łowienia: ok. 2 godzin, w zależności od pogody.
Opiekun nie może zbytnio ingerować w proces łowienia, dopuszczalna minimalna pomoc: podebranie, odhaczenie ryby.
Sprzęt zapewnia opiekun: 1 wędka spławikowa, podbierak, siatka na ryby (zanętę, przynętę zapewni organizator).
Opłata: 0 zł.

Cel zawodów: Promocja wśród młodzieży aktywnego spędzania wolnego czasu, walorów przyrodniczych Gminy Bychawa i sportu wędkarskiego.

Uwaga!!! Prosimy zgłosić uczestnictwo do 27.04.2016 r. Mailowo zawody@zaraszow.pl, lub SMS na tel. 663 390 103, by organizator mógł lepiej się przygotować.

To ten zalew:


Jerzy Jelcow

Promuję otaczający świat

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *