Zawody Wędkarskie dla dzieci

Producent zanęt i dodatków wędkarskich PISCARI zaprasza na
Zawody Wędkarskie dla dzieci
Otwarte Spławikowe Zawody Wędkarskie dla Dzieci i Młodzieży o Puchar PISCARI które odbędą się 08 maja 2016 r. nad Zalewem Podzamcze w Bychawie. Organizatorem jest Producent zanęt i dodatków wędkarskich PISCARI we współpracy z kołem PZW w Bychawie. Patronat medialny zaraszow.pl.

Pragniemy zaprosić wszystkich pasjonatów wędkarstwa. Udział w zawodach wezmą dzieci do lat 16-tu, każde dziecko musi być z opiekunem. W programie zawodów: pokaz-szkolenie, postaramy się zademonstrować jak poprawnie przygotować się do łowienia rekreacyjnego i może nawet sportowego poprzez przygotowanie, właściwego doboru i przygotowania zanęt i glin wędkarskich. A zwieńczeniem naszych przygotowań będzie wspólne wędkowanie – zawody; później wręczenie nagród – każde z dzieci otrzyma nagrodę za udział w zawodach a najlepsi zostaną wyróżnieni pucharami.

Miejsce: “Zalew Podzamcze” w Bychawie.
Godzina zbiórki: 8:00.
Miejsce zbiórki: stanica wędkarska przy grobli.
Czas łowienia: ok. 2 godzin, w zależności od pogody.
Opiekun nie może zbytnio ingerować w proces łowienia, dopuszczalna minimalna pomoc: podebranie, odhaczenie ryby.
Sprzęt zapewnia opiekun: 1 wędka spławikowa, podbierak, siatka na ryby (zanętę, przynętę zapewni organizator).
Opłata: 0 zł.

Cel zawodów: Promocja wśród młodzieży aktywnego spędzania wolnego czasu, walorów przyrodniczych Gminy Bychawa i sportu wędkarskiego.

Uwaga!!! Prosimy zgłosić uczestnictwo do 27.04.2016 r. Mailowo zawody@zaraszow.pl, lub SMS na tel. 663 390 103, by organizator mógł lepiej się przygotować.

To ten zalew:

Jerzy Jelcow

Niespodziewanie znalazłem się na tym świecie i postanowiłem, że jakiś czas tu pozostanę. Aby ta moja obecność nie była daremna, to promuję otaczający mnie świat. Może dzięki temu ktoś co ma gorzej, będzie wiedział gdzie jest lepiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *