Zawody o Puchar zaraszow.pl

Zawody o Puchar zaraszow.pl

Dziś 20.09.2015 r. o godz. 11:00 w pięknym otoczeniu i miłej atmosferze odbyły się Otwarte Spławikowe Zawody Wędkarskie o Puchar www.zaraszow.pl dla dzieci i młodzieży. Nagrody sponsorowane przez:

Producent zanęt wędkarskich i komponentów zanętowych PISCARI    http://piscari.pl

P.H.U. PETRO-MART s.c. Magdalena Bancerz 23-100 Bychawa, Henryka Sienkiewicza 88, tel. 81 566 16 49

Bezpieczny Dom Jacek Łyś 
Zaraszów 84, 23-100 Bychawa

i portal zaraszow.pl

Wyniki zawodów:

  1. Mateusz Furgał z wynikiem 246 p.
  2. Kacper Jelcow z wynikiem 150 p.
  3. Agata Baran, Paulina Furgał, Konrad Łyś, Krzysztof Łyś i Michał Pawelec

Uczestnikom dziękujemy za sportową postawę, gratulujemy wytrwałości i hartu ducha, bowiem pogoda nie dopisała i od początku zawodów padało. Dziękujemy wszystkim którzy pomogli w organizacji i realizacji zawodów. Dziękujemy sponsorom i patronom zawodów.

Patronat Honorowy: Sołtys wsi Zaraszów Joanna Baran, Radna gminna wsi Zaraszów Anna Pawlas, Rada sołecka Zaraszowa: Jacek Łyś, Paweł Furgał i Andrzej Wójtowicz, i OSP Zaraszów. Patronat medialny Portal zaraszow.pl

Na koniec najważniejsze. Ogromnie cieszy nas duże zainteresowanie młodzieży aktywnym spędzaniem wolnego czasu nad wodą. W niezbyt odległej przyszłości planujemy następne zawody. Tym razem będziemy czekać na lepszą pogodę. Zapraszamy!

Zawody o Puchar zaraszow.pl Zawody o Puchar zaraszow.pl zawody (2)

Jerzy Jelcow

Niespodziewanie znalazłem się na tym świecie i postanowiłem, że jakiś czas tu pozostanę. Aby ta moja obecność nie była daremna, to promuję otaczający mnie świat. Może dzięki temu ktoś co ma gorzej, będzie wiedział gdzie jest lepiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *