26 VII 2020 roku w Alei Kasztanowej w Zaraszowie, z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa, odbył się coroczny Festyn Zaraszowski. Tym razem okazją było 100 lecie Cudu nad Wisłą zwanego Bitwą Warszawską.

Frekwencja dopisała, pogoda również. Nie zawiedli organizujący i prowadzący poszczególne stanowiska: Harcerze z 40 Drużyny „Tropiciele”, KGW Zaraszów, pan Dyr Marek z kapeli i stowarzyszenia „Cyja”, OSP Zaraszów, nasi przyjaciele z SGRH z Widawy, panowie Brzezińscy z Karolina oraz pan Ratownik Roman.

Dziękujemy wszystkim którzy zaangażowali się w organizację, sprawny i bezpieczny przebieg festynu oraz wszystkim którzy wzięli w nim udział.

W konkursie stanowisk uczestniczy najwyżej ocenili Obozowisko Bolszewików które przygotowali nasi harcerze z 40 Drużyny „Tropiciele” razem z Druhną Agnieszką.

Drugie miejsce, tak jak przed rokiem, zajęła Kuchnia prowadzona przez Koło Gospodyń Wiejskich z Zaraszowa, a trzecie Szpital Polowy zorganizowany przez harcerzy z naszej Drużyny.

W Konkursie Festynowym wylosowano trzy rowery. Otrzymali je posiadający karty z nr: 208, 227 i 38.

Jeszcze raz wszystkim dziękujemy i… jak mówią harcerze: „przy innym ogniu w inną noc do zobaczenia znów…”

Wydarzeniu patronował Burmistrz Bychawy Janusz Urban. Dziękujemy sponsorom za wsparcie. Wydarzenie otrzymało dofinansowanie z Gminy Bychawa.

Zdjęcia

Kategorie: Lokalne

Krzysztof

Zachowajmy wiarę oraz spokój, pogodę ducha i optymizm we wzajemnych relacjach!

1 komentarz

To masz · 5 sierpnia 2020 o 08:50

Piękna, doskonale zorganizowana patriotyczna uroczystość. Dziękuję i gratuluję organizatorom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.