Zaraszów wieczorem 1

Zaraszów wieczorem z lotu ptaka cz.1. Full HD
Okolice Bychawy, woj. lubelskie. Reklama: Wyjątkowo ciekawa wieś i okolice.

Film z naszego kanału na YouTube Na filmie zobaczysz: Bychawę, Wolę, Olszowiec, Kosarzew, Boży Dar, Urszulin i Kajetanów. Jak zobaczysz więcej dopisz.

Zaraszów, co to takiego? Na mapie miejscowość. W sieci – Wirtualna wieś Zar@szów – informacje Zaraszów, Bychawa. Okolice to: Bychawa, Krzczonów, Strzyżewice, Wysokie, Zakrzew, Zakrzówek i inne miejscowości woj.lubelskie. Reklama: Wyjątkowo ciekawa strona o życiu ludzi mieszkających na peryferiach, z dala od miejskiego zgiełku i poziomów wyznaczonych. Na forum znajdziesz dużo historycznych, jak i współczesnych dziejów. Portal zapewnia interaktywność, możesz bez rejestracji sugerować, komentować, głosować. Również zapraszamy do rejestracji na forum. Tematy poruszamy różne, twój też nie pominiemy. Koniec reklamy. Możesz czytać dalej.

Więcej ciekawostek na naszych stronach i forum. Nasze filmy pokażą rzeczy nie znane i nie widzialne, również mamy tysiące zdjęć.

Podpowiedź co do nawigacji. Treść sortowana po kilku kryteriach.
Kategorie: newsy wszystkie, Zaraszowskie, Stowarzyszenia, Szkoły.
Tagi. Prawie każdy artykuł jest otagowany i klikając w tag odfiltrujemy tematy wspólne.
Menu rozwijane.

Zaraszów wieczorem

Jerzy Jelcow

Niespodziewanie znalazłem się na tym świecie i postanowiłem, że jakiś czas tu pozostanę. Aby ta moja obecność nie była daremna, to promuję otaczający mnie świat. Może dzięki temu ktoś co ma gorzej, będzie wiedział gdzie jest lepiej.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.