Zaraszów górą

ekipaZaraszów górą!!! Gratulacje dla drużyn Ochotniczej Straży Pożarnej Zaraszowa i Zaraszów-Kolonii, za zajęcie Pierwszego i Trzeciego miejsc w Gminnych Zawodach Sportowo – Pożarniczych. Nie po raz pierwszy NASI STRAŻACY odnieśli spektakularne zwycięstwo! Miejsca rozłożyły inaczej niż przed dwoma laty: (aktualizacja po …)
OSP Zaraszów  I miejsce.
OSP Zaraszów-Kolonia III miejsce.

Link z przed dwóch lat.

A dziś sukces celebrowany, nad Stawem wstęp, pogoda zdecydowała, że ciąg dalszy będzie przy grillu. Specjalne podziękowania “zapleczu technicznemu”, płci pięknej. Pilnującej pociech i grilla. Tak naprawdę, to im zawdzięczamy nasze sukcesy. Bo już Napoleon i jemu współcześni, doceniali i dbali o zaplecze, dzięki temu odnosili sukcesy. Wiadomo, bardziej lub mniej trwałe, ale sukcesy.

Strażakom życzymy, następnych sukcesów i z niecierpliwością oczekujemy na następne.

Jerzy Jelcow

Niespodziewanie znalazłem się na tym świecie i postanowiłem, że jakiś czas tu pozostanę. Aby ta moja obecność nie była daremna, to promuję otaczający mnie świat. Może dzięki temu ktoś co ma gorzej, będzie wiedział gdzie jest lepiej.

4 myśli na temat “Zaraszów górą

 • 9 czerwca 2013 o 16:31
  Permalink

  Gratulacje! A czy przy okazji zawodów zrobiono zdjęcie “Chluby OSP Zaraszów” czyli Motopompy ręcznej na wozie bojowym konnym?

  Odpowiedz
 • 9 czerwca 2013 o 21:16
  Permalink

  Brawo!!! I dalszych sukcesów!!! Tak trzymać!!!

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.