Zaproszenie

W najbliższą niedzielę, 9 lipca o godz 12:00 w Kaplicy w Zaraszowie, nasz rodak, Ks Krzysztof Łaszcz, jezuita, odprawi Mszę św dziękczynną za 25 lat kapłaństwa i zaprasza do wspólnej modlitwy. W tej samej intencji odprawi, też w niedzielę 9 lipca, Mszę św o godz 10:00 w kościele parafialnym w Bychawie.

Po Mszy św w Zaraszowie tj od 13:30, wraz ze wspólnotami wsi Zaraszów, Kolonia Zaraszów i Urszulin reprezentowanymi przez: Radną Gminy Miejskiej w Bychawie Annę Pawlas, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Zaraszowie Bożenę Koziej, Sołtysów Zaraszowa, Kolonii Zaraszów i Urszulina: Joannę Baran, Andrzeja Poniewozika i Stanisława Ziarkowskiego, Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Wsi Zaraszów i okolic, Ochotniczą Straż Pożarną w Zaraszowie oraz Administratora strony zaraszow.pl: Jerzego Jelcowa

zaprasza na Zaraszowski Festyn Wiejski w Alei Kasztanowej. Do tańca przygrywa kapela Cyja. W przerwach w zabawie film z prymicji 25 lat temu i konkurs wiedzy o Zaraszowie i okolicach z nagrodami (jeśli ktoś zna stare forum zaraszow.pl, to będzie błyszczał).

Do konsumpcji przewidujemy: grochówkę i bigos z kuchni polowej, kiełbasę z grila, smalec z garnka, ogórki z beczki, Kociołek Zaraszowski z kociołka, ciasto z pieca, chleb z piekarni i rożne napoje na bazie wody (kawa, herbata, sok itp). Konsumpcja wg uznania do wyczerpania zapasów.

Ks Krzysztof zaprasza przyjaciół, znajomych i tych którzy chcą nimi zostać.

Zabawa potrwa do godz 18:00.

Proszę nie udostępniać na FB.

Jerzy Jelcow

Niespodziewanie znalazłem się na tym świecie i postanowiłem, że jakiś czas tu pozostanę. Aby ta moja obecność nie była daremna, to promuję otaczający mnie świat. Może dzięki temu ktoś co ma gorzej, będzie wiedział gdzie jest lepiej.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.