W najbliższą niedzielę, 9 lipca o godz 12:00 w Kaplicy w Zaraszowie, nasz rodak, Ks Krzysztof Łaszcz, jezuita, odprawi Mszę św dziękczynną za 25 lat kapłaństwa i zaprasza do wspólnej modlitwy. W tej samej intencji odprawi, też w niedzielę 9 lipca, Mszę św o godz 10:00 w kościele parafialnym w Bychawie.

Po Mszy św w Zaraszowie tj od 13:30, wraz ze wspólnotami wsi Zaraszów, Kolonia Zaraszów i Urszulin reprezentowanymi przez: Radną Gminy Miejskiej w Bychawie Annę Pawlas, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Zaraszowie Bożenę Koziej, Sołtysów Zaraszowa, Kolonii Zaraszów i Urszulina: Joannę Baran, Andrzeja Poniewozika i Stanisława Ziarkowskiego, Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Wsi Zaraszów i okolic, Ochotniczą Straż Pożarną w Zaraszowie oraz Administratora strony zaraszow.pl: Jerzego Jelcowa

zaprasza na Zaraszowski Festyn Wiejski w Alei Kasztanowej. Do tańca przygrywa kapela Cyja. W przerwach w zabawie film z prymicji 25 lat temu i konkurs wiedzy o Zaraszowie i okolicach z nagrodami (jeśli ktoś zna stare forum zaraszow.pl, to będzie błyszczał).

Do konsumpcji przewidujemy: grochówkę i bigos z kuchni polowej, kiełbasę z grila, smalec z garnka, ogórki z beczki, Kociołek Zaraszowski z kociołka, ciasto z pieca, chleb z piekarni i rożne napoje na bazie wody (kawa, herbata, sok itp). Konsumpcja wg uznania do wyczerpania zapasów.

Ks Krzysztof zaprasza przyjaciół, znajomych i tych którzy chcą nimi zostać.

Zabawa potrwa do godz 18:00.

Proszę nie udostępniać na FB.

Kategorie: Newsy

Jerzy Jelcow

Promuję otaczający świat

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.