Zapraszamy do oglądania nas w TVP Lublin

Czas antenowy dla KWW Nasze Miasto Nasza Gmina
bezpłatnych audycji w blokach wyborczych TVP Lublin

LP. data godzina czas w bloku
1. 2014-11-01 07:30 0′ 30″ sobota już 1 listopada
2. 2014-11-02 22:25 0′ 30″ niedziela
3. 2014-11-07 19:00 0′ 30″ piątek
4. 2014-11-08 17:15 0′ 56″ sobota
5. 2014-11-11 19:00 0′ 30″ wtorek
6. 2014-11-13 19:00 0′ 30″ czwartek

janmazurkiewicz

O Komitecie Szanowni Mieszkańcy!

Przy powoływaniu Komitetu Wyborczego Wyborców Nasze Miasto Nasza Gmina połączyło nas myślenie o przyszłości Bychawy, która powinna być silnym ośrodkiem samorządowym. Komitet tworzą ludzie ze wspólnym celem i troską o przyszłość mieszkańców miasta i gminy.
Są wśród nas osoby w różnym wieku, zarówno doświadczeni, jak i ludzie młodzi pełni pasji i pomysłów. Skupiamy przedstawicieli wielorakich zawodów i profesji. W gronie 15 kandydatów na radnych są cztery kobiety, pięciu rolników, cztery osoby prowadzące własną działalność, dwóch nauczycieli oraz pracownicy zatrudnieni w zakładach pracy. Pięć osób
z tego grona posiada wykształcenie wyższe.
Tworząc zarys naszego programu kierowaliśmy się postulatami mieszkańców Bychawy i sołectw. Cała nasza inicjatywa budowana jest oddolnie przy udziale
i zaangażowaniu wyborców oraz kandydatów na radnych.
Wygląd Bychawy jest efektem działalności wielu kadencji samorządu lokalnego. Uważamy, że mając chęć do działania, wzajemne zaufanie oraz wolę mieszkańców, można wspólnie zbudować dom o solidnych podstawach, w którym każdy, niezależnie od wieku, znajdzie miejsce dla siebie.
Już wkrótce 16 listopada odbędą się wybory samorządowe. Wybory najważniejsze, bo w nich zadecydujemy, kto będzie zarządzał naszym miastem przez najbliższe 4 lata.
To nowy burmistrz i nowi radni wybierani po raz pierwszy w okręgach jednomandatowych, będą decydować o rozwoju gminy, o nowych inwestycjach, o tym,
w jakich warunkach będą uczyły się nasze dzieci oraz po jakich drogach będziemy jeździć na co dzień. Mamy szansę zagłosować na ludzi, których dobrze znamy, z którymi pracujemy, którzy są naszymi sąsiadami, których wreszcie znamy z działań na rzecz lokalnej społeczności.
Podjęte przez Państwa w tym dniu decyzje, będą miały wpływ na to, jak będą wyglądały i rozwijały się nasze miasto i nasza gmina

W imieniu Komitetu Nasze Miasto Nasza Gmina serdecznie zachęcam i zapraszam do udziału w wyborach w dniu 16 listopada 2014 roku.

Kandydat na Burmistrza Bychawy Jan Mazurkiewicz . Link.

Jerzy Jelcow

Niespodziewanie znalazłem się na tym świecie i postanowiłem, że jakiś czas tu pozostanę. Aby ta moja obecność nie była daremna, to promuję otaczający mnie świat. Może dzięki temu ktoś co ma gorzej, będzie wiedział gdzie jest lepiej.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.