Zaginęła 17-latka

Od kilku dni prowadzone są poszukiwania nastolatki z powiatu łęczyńskiego. Dziewczyna udała się do Łęcznej i ślad po niej zaginął.

Rodzina, znajomi, przyjaciele, a także policjanci prowadzą poszukiwania 16-letniej Zuzanny Dziadko, która pod koniec ubiegłego tygodnia zaginęła bez śladu. Nastolatka jest mieszkanką miejscowości Krasne w gminie Uścimów w powiecie lubartowskim. W sobotę, dzień przed swoimi urodzinami udała się do Łęcznej.

Tam widziana była po raz ostatni. Miała na sobie blado – różową kurtkę, czarne buty i ciemny plecak. Wychodząc z domu nie wzięła ze sobą dokumentów, telefonu, oraz pieniędzy.

Zaginiona do dnia dzisiejszego nie nawiązała żadnego kontaktu z bliskimi. Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje co do miejsca, gdzie może znajdować się Zuzanna lub ją widziały w ciągu ostatnich dni, proszone są o kontakt z policją lub też z rodziną 16-latki pod nr tel. 81 723 47 14 lub na telefon Komendy Powiatowej Policji w Lubartowie (81) 852-62-10. Źródło FB i lublin112

Jerzy Jelcow

Niespodziewanie znalazłem się na tym świecie i postanowiłem, że jakiś czas tu pozostanę. Aby ta moja obecność nie była daremna, to promuję otaczający mnie świat. Może dzięki temu ktoś co ma gorzej, będzie wiedział gdzie jest lepiej.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.