Wywiad z Burmistrzem

Bychawa.pl strona Urzędu Miejskiego w Bychawie opublikowała Wywiad z Burmistrzem. W wywiadzie między innymi: Nad czym aktualnie pracuje dział inwestycji Urzędu Miejskiego w Bychawie? Na XXXV sesji Rady Miasta w dniu 23 listopada br. podjęta została uchwała w sprawie Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie gminy Bychawa. Jak nowe przepisy wpłyną na życie mieszkańców? Jakie wyzwania finansowe czekają Gminę w nadchodzącym roku? Przyszły rok będzie dla bychawian rokiem szczególnym. Będziemy świętować 480-lecie założenia miasta oraz 60-lecie przywrócenia prawa miejskiego. Czy ma Pan już jakieś wizje dotyczące tych wyjątkowych obchodów?

Playlista zawiera 5 filmów. (następny film klikaj  >I )

Jerzy Jelcow

Niespodziewanie znalazłem się na tym świecie i postanowiłem, że jakiś czas tu pozostanę. Aby ta moja obecność nie była daremna, to promuję otaczający mnie świat. Może dzięki temu ktoś co ma gorzej, będzie wiedział gdzie jest lepiej.

Jedna myśl na temat “Wywiad z Burmistrzem

  • 6 grudnia 2017 o 09:51
    Permalink

    Jakoś “Mikołajkowo” mi to wygląda i brzmi (z wyjątkiem śmieci). Może przeczulony jestem? A może pragnienie bycia obdarowanym wraca z dzieciństwa? A może…?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.