Wstępne wyniki wskazują, że nie będzie III tury wyborów na burmistrza gminy Bychawa.

Drugie wstępne wyniki wskazują, że z wynikiem 1923 do 2502 głosów burmistrzem Bychawy został p. Janusz Stanisław Urban.

Nasze szczere gratulację obu kandydatom, walka była, zwyciężył lepszy. Szkoda tylko, że zwycięzca nas nie lubi 😉 . Faktem jest, że 78 zaraszowiaków głosowało na niego, ale może z czasem i do nas się przekona.

Jak podaje protokół Miejskiej Komisji Wyborczej z Bychawy z dnia 30-go listopada 2014 r. 56,54 % głosów otrzymał pełniący obecnie funkcję Burmistrza Bychawy – Janusz Urban, zaś kontrkandydat Andrzej Sobaszek 43,46 % przy frekwencji : 45,65 % (liczby z bychawa.pl)
obwódA. Sobaszek    J. Urban
1176130
2135158
3204205
4151211
5125176
661202
7119263
8128208
965155
107493
11115127
12104187
13114213
1421695
1513578
1611
 suma głosów19232502

Autor

Promuję otaczający świat

Komentarze

Komentarze

  1. Drogi Wyborco 2; zdaje się, że jest demokracja i każdy głosuje na kogo chce. Ale jak ty umiesz „pięknie” obrażac ludzi-Kto głosował na pana Sobaszka to według ciebie „jełop” Nie wiem czy znasz znaczenie tego słowa,- odsyłam do wikipedii http://pl.wiktionary.org/wiki/je%C5%82op , ale jesli używasz to pewnie znasz. Po raz kolejny zastanawia mnie kto cie tak skrzywdził w zyciu, ze tyle jadu i złości w Tobie tkwi. Skoro juz zaszufladkowałeś jedną grupe głosujacych, domyslałam się,że ty jesteś w sztabie wygranym. Nie martw się tak człowieku – dla Burmistrza najwazniejsze chyba to , że wygrał .A jak sie dowie, że ma tu w naszej społeczności anonimowego wielbiciela ( mam na mysli -Ciebie) , to moze spojrzy przychylnym wzrokiem. Moze ujawnij się nam- tajemniczy działaczu- na wszystko masz pomysł, wszystko wiesz jak zrobic, a wszyscy myslący inaczej niż ty są „be”. Wybory się skończyły, teraz pora na działanie.

 1. Teraz wypada się mocno modlić ,żeby Urban się nie odwrócił za takie poparcie . Bo znowu będziemy czarnej dupie . Jedyny ratunek w naszym rodzynku jak* pociągnie za sznurki* to może rada będzie bardziej przyjazna dla naszej murzyńskiej dzielnicy.

  1. Po co ryzykować ? A jeżeli zacznie się mścić i spali pół Zaraszowa ? Nie lepiej od razu emigrować do bezpiecznej Bychawki ? Tam będzie jak u Pana Boga za piecem ! Przemyśl to 😉

 2. Teraz kiedy jest już po wyborach. Kieruje do Admina pasowało by założyć nowy temat w którym mieszkańcy będą wspomagać radną pomysłami na rozwój naszego okręgu.

  1. Służę uprzejmie. Jakieś pomysły co do nazwy? Np. „Radna online”, „Pomysł na dziś”. Czekam na propozycje.

 3. „dla naszej murzyńskiej dzielnicy”
  Świetna myśl. Warto ją rozwinąć i ogłosić Zaraszów i okolice „Rezerwatem (Strefą) Białego Murzyna” i wystąpić o dotacje na Wigwam Spotkań, stroje do tańców rytualnych, pomnik Murzynka Bambo i Wuja Toma, itp. itd.

 4. A może byście o drodze pomyśleli, bo zabić się można jak się jedzie do Zaraszowa.

 5. Do (mieszkaniec) takiś mundry a sam piszesz pod psełdonimem ujawnij się! Pro po Sobaszka to uświadom nam co zrobił dla naszego okręgu przez dwie kadencje! a wtedy przeproszę Cię za jełopa.
  (Doradca) sam sie przeprowadż do Bychawy jak się jak się boisz.
  Prawda jest taka nie musimy lubić Urbana ale wiadomo było ,że wygra można było dać więcej głosów może by się zrewanżował ale wy *niet* tylko towarzysz(S). Przysłowie mówi POKORNE CIELE DWIE MATKI SSIE .

  1. A czy Tobie ktoś wytłumaczył czym jest Honor? co znaczy mieć zasady? Żal mi Ciebie biedaku

  2. Proponuję przeczytać swój post, na który odpowiedziałem, następnie jeszcze raz przeczytać mój. Teraz powtórz kolejno wszystkie czynności, które napisałem w 1 zdaniu tego komentarza jeszcze raz ;). Po wykonaniu instrukcji możesz zacząć płakać nad swoim intelektem. Oczywiście jeżeli zrozumiesz o co chodzi (co może być trudne). Pozdrawiam !

 6. Proponuje RADNA ONLINE
  Co do mojego jadu nikt mnie nie skrzywdził jestem szczęśliwym mieszkańcem okręgu 15. Do wszystkich moich komentatorów z przed wyborów i po zobaczymy jak będziecie się udzielać jak Admin utworzy temat w ramach wspólnego działania na rzecz Naszej Małej Ojczyzny.

 7. (wyborca) dzięki takim wyborcom (honor i zasady) jezdzimy dziurawymi szosami ,polnymi drogami ,i mamy ogólny burdel. Bo nie umiemy się dogadać. Wieć swoj honor i zasady stosuj w we wlasnym domu (Biedaku)

 8. propozycja: RADNA ONLINE
  czy są jeszcze jakieś propozycję?
  Czy P. Anna akceptuje taki tytuł?
  Była by to kategoria, jak:

  Zaraszowskie
  Legendy
  Ze świata
  Z zagranicy
  Stowarzyszenia
  Szkoły
  Klikając w taką odfiltrowujesz wpisy.
  Jak zauważyliście wszystkie aktualne wpisy lądują na górze, lub jeszcze wyżej i t. d.

 9. Tak P. Jurku-akceptuję a nawet więcej jestem wdzięczna za Pana pomoc!Mam tylko jedną propozycje,że każdy wypowiadający się podpisuje się imieniem i nazwiskiem,bo skoro strona ma za zadanie zapewnić nam kontakt i dialog.To liczę na to,że ta relacja wirtualna będzie zdrowa.Nie chce tracić czasu i energii na wpisy typu WYBORCA2.
  Pozdrawiam serdecznie!

  1. Z imienia i nazwiska, raczej nie wykonalne. Można jedynie o to prosić. Znając życie ludzie przesadnie cenią swoją prywatność. I tak jest wielkim sukcesem, że kilka osób podpisuje swoje wypowiedzi.
   Wyborca2? Ma ciekawe pomysły i wiedzę. bez możliwości wypowiedzi anonimowych wiele tematów nie ujrzy światła.
   Powiedzenie :murzynska dzielnica, było trafne. Demokracja mieszka w slamsach, bo tam władza nie zagląda.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *