Wyniki konkursu

Znane już wyniki plebiscytu na Nagrodę Publiczności! Nie tak dawno bawiliśmy się w Głosuj na Zaraszów. I tu najserdeczniejsze podziękowanie wszystkim, co oddali swój głos na naszą stronę lub stronę swojego regionu. Dalej mniej ciekawie. Są powody jak do płaczu tak i do radości. Co do płaczu to może przesada, ale strony Bychawy (UM, BCK, i szkół ponadpodstawowych) nie raczyły nawet odpowiedzieć na maila z prośbą o umieszczenie informacji o konkursie. Może tytuł: SOŁECTW@ W SIECI wydał im się obciachowo pospolity? To jeszcze nie tragedia. Tragedią jest to, że zajęliśmy Pierwsze miejsce w województwie!
wyniki

A jedyną stroną z którą mieliśmy przyjemność konkurować to strona Sąsiadki, ta strona weszła do drugiej tury, to nie musiała się wysilać w plebiscycie, a nawet więcej, Admin strony na ostatniej prostej zachęcał do głosowania na Zaraszów. I to jest postawa godna podziwu, a w. w. płacz zostawiamy jak naszym wielkomieszczanom tak i innym co nie raczyli poprzeć lokalnej społeczności.
Ze strony KSS: Oddano ponad 11 000 głosów, a blisko 900 z nich otrzymał jeden z finalistów wojewódzkich.

Najwięcej głosów – blisko 900 – otrzymała strona www.raclawice.net, finalista z województwa Opolskiego. Strona ta dość szybko stała się liderem w głosowaniu i utrzymała prowadzenie do końca. Co ciekawe ok. 10% głosów na tę stronę pochodziło z innych województw.
W rozmowie z administratorem – Stanisławem Stadnickim – pytaliśmy jak zdobył taką liczbę głosów. „Oczywiście informacja na stronie, komunikat na Facebooku, kontakt do wszystkich gazet w województwie, radio. Zaangażowało się kilka szkół, kolegium nauczycielskie, które o mnie pamiętały oraz stowarzyszenia.” Administratorowi nie można odmówić sprawności działania. Komunikat o głosowaniu pojawił się kilka godzin po otrzymaniu informacji o plebiscycie publiczności. Zawierał link do strony głosowania oraz ilustrowaną instrukcję głosowania. Ponadto w trakcie plebiscytu pojawiło się wyskakujące okienko, informujące o głosowaniu, które dawało użytkownikowi do wyboru: „Chcę zagłosować”, „Już zagłosowałem” i „Nie jestem zainteresowany”.
Administrator tej strony oprócz aparatu cyfrowego, który otrzyma jako finalista zabierze ze sobą specjalną Nagrodę Publiczności, przeznaczoną dla jego społeczności lokalnej, która będzie niespodzianką.
Wyniki. My zajęliśmy Dwunaste miejsce w kraju. Jak na pierwszy raz nieźle. Czy wystartujemy ponownie? Komentujcie. Ew. zapraszamy na forum.

Jerzy Jelcow

Niespodziewanie znalazłem się na tym świecie i postanowiłem, że jakiś czas tu pozostanę. Aby ta moja obecność nie była daremna, to promuję otaczający mnie świat. Może dzięki temu ktoś co ma gorzej, będzie wiedział gdzie jest lepiej.

Jedna myśl na temat “Wyniki konkursu

  • 1 czerwca 2013 o 01:36
    Permalink

    e…. to przecież z daleka śmmierdzi…. nie czujesz???

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.