Wyniki konkursu plastycznego na projekt świątecznej kartki pocztowej gminy Bychawa

Komisja konkursowa obejrzała wszystkie piękne kartki, po czym dokonała wyboru. Główną nagrodę, w tej edycji konkursu, zdobyła Julia Winiarczyk z grupy „Misie” z Oddziału Przedszkolnego w Zaraszowie.

Projekt Julii już wkrótce wraz z wielkanocnymi życzeniami od burmistrza Bychawy trafi do wielu instytucji w gminie, kraju i za granicą.

Wręczenie dyplomów i upominków wyróżnionym uczestnikom XXIV edycji konkursu plastycznego na projekt świątecznej kartki pocztowej Gminy Bychawa WIELKANOC 2018 odbędzie się 23 marca 2018 r. (piątek) o godz. 10.00 w Sali Konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Bychawie przy ul. Marsz. J. Piłsudskiego 22.

Burmistrz Bychawy serdecznie zaprasza uczniów, nauczycieli i rodziców.

Laureaci otrzymają dyplomy i upominki promocyjne z herbem Bychawy.

Komisja przyznała również 40 wyróżnień niżej wymienionym uczestnikom:

  1. Magdalena Sawerska (lat 5) z Samorządowego Przedszkola nr 1 w Bychawie (grupa „Motylki”, nauczyciel Bożena Sorek)
  2. Katarzyna Frączek (lat 6) z Samorządowego Przedszkola nr 1 w Bychawie (grupa „Tygryski”, nauczyciel Beata Pawełczak)
  3. Zuzanna Stasicka (lat 7) z Samorządowego Przedszkola nr 1 w Bychawie (grupa „Słoneczka”, nauczyciel Gabriela Flis)
  4. Lenka Jackowska (lat 3) z Przedszkola Niepublicznego „Akademia Poziomkowa” w Bychawie (3-latki, nauczyciel Paulina Brodowska)
  5. Gabriela Lipińska z kl. I b ze Szkoły Podstawowej w Bychawie (nauczyciel Bożena Warda)
  6. Kevin Klimek z kl. I d ze Szkoły Podstawowej w Bychawie (nauczyciel Sławomira Wrzesińska)
  7. Maja Cieślak z kl. II a ze Szkoły Podstawowej w Bychawie (nauczyciel Bożena Szwałek)
  8. Zuzia Błasik z kl. III b ze Szkoły Podstawowej w Bychawie (nauczyciel Jolanta Stoczkowska)
  9. Kamil Solowski z kl. III c ze Szkoły Podstawowej w Bychawie (nauczyciel Teresa Czajka)
  10. Agata Nowak z kl. IV a ze Szkoły Podstawowej w Bychawie (nauczyciel Krzysztof Mendykowski)
  11. Alan Janik z kl. IV c ze Szkoły Podstawowej w Bychawie (nauczyciel Krzysztof Mendykowski)
  12. Natalia Sękuła z kl. V a ze Szkoły Podstawowej w Bychawie (nauczyciel Krzysztof Mendykowski)
  13. Adrian Dziadosz z kl. VI b ze Szkoły Podstawowej w Bychawie (nauczyciel Krzysztof Mendykowski)
  14. Jagoda Rozwód z kl. VII b ze Szkoły Podstawowej w Bychawie (nauczyciel Agnieszka Daśko)
  15. Martyna Ozimek z kl. VII d ze Szkoły Podstawowej w Bychawie (nauczyciel Agnieszka Daśko)
  16. Oliwia Korba z kl. II b ze Szkoły Podstawowej w Bychawie, oddział gimnazjalny (nauczyciel Agnieszka Daśko)
  17. Krzysztof Stasicki z kl. III a ze Szkoły Podstawowej w Bychawie, oddział gimnazjalny (nauczyciel Agnieszka Daśko)
  18. Weronika Murak z kl. III c ze Szkoły Podstawowej w Bychawie, oddział gimnazjalny (nauczyciel Agnieszka Daśko)
  19. Zuzanna Grela z kl. I ze Szkoły Podstawowej im. Kajetana Koźmiana w Bychawce Drugiej-Kolonii, (nauczyciel Jolanta Maksim)
  20. Julia Krusińska z kl. III ze Szkoły Podstawowej im. Kajetana Koźmiana w Bychawce Drugiej-Kolonii
  21. Dawid Sobkowicz z kl. IV ze Szkoły Podstawowej im. Kajetana Koźmiana w Bychawce Drugiej-Kolonii (nauczyciel Anna Bartnik)
  22. Julia Wiechnik z kl. VI ze Szkoły Podstawowej im. Kajetana Koźmiana w Bychawce Drugiej-Kolonii (nauczyciel Anna Bartnik)
  23. Weronika Krasucka z kl. VII ze Szkoły Podstawowej im. Kajetana Koźmiana w Bychawce Drugiej-Kolonii (nauczyciel Anna Bartnik)
  24. Marysia Babula z grupy „Motylki” ze Szkoły Podstawowej im. Franciszka Lebiedy w Starej Wsi Drugiej, oddział przedszkolny (nauczyciel Joanna Łukasik-Tworek)
  25. Mateusz Blacha z kl. III ze Szkoły Podstawowej im. Franciszka Lebiedy w Starej Wsi Drugiej, (nauczyciel Renata Wawrzyńczyk-Smerdel)
  26. Krzysztof Lech z kl. IV ze Szkoły Podstawowej im. Franciszka Lebiedy w Starej Wsi Drugiej, (nauczyciel Beata Kulesza)
  27. Natalia Remuszka z kl. V ze Szkoły Podstawowej im. Franciszka Lebiedy w Starej Wsi Drugiej ( nauczyciel Beata Kulesza)
  28. Karolina Kanios z kl. VI ze Szkoły Podstawowej im. Franciszka Lebiedy w Starej Wsi Drugiej (nauczyciel Beata Kulesza)
  29. Emilka Wawrzykowska (lat 6) ze Szkoły Podstawowej im. Zofii Przewłockiej w Woli Gałęzowskiej, oddział przedszkolny (nauczyciel Alicja Milanowska)
  30. Hubert Skobel z kl. II ze Szkoły Podstawowej im. Zofii Przewłockiej w Woli Gałęzowskiej (nauczyciel Anna Żak)
  31. Michał Borowicz z kl. III b ze Szkoły Podstawowej im. Zofii Przewłockiej w Woli Gałęzowskiej (nauczyciel Elżbieta Kusa)
  32. Weronika Duda z kl. VI ze Szkoły Podstawowej im. Zofii Przewłockiej w Woli Gałęzowskiej (nauczyciel Agnieszka Daśko)
  33. Aleksandra Budzyńska z kl. VII ze Szkoły Podstawowej im. Zofii Przewłockiej w Woli Gałęzowskiej (nauczyciel Agnieszka Daśko)
  34. Izabela Kata z grupy „Rybki” ze Szkoły Podstawowej w Zaraszowie, oddział przedszkolny (nauczyciel Anna Sadowska)
  35. Magdalena Rybak z kl. II ze Szkoły Podstawowej w Zaraszowie (nauczyciel Bożena Koziej )
  36. Agnieszka Nizińska z kl. V ze Szkoły Podstawowej w Zaraszowie (nauczyciel Jolanta Flis)
  37. Anita Rekiel z kl. VII ze Szkoły Podstawowej w Zaraszowie (nauczyciel Jolanta Flis)
  38. Weronika Golik z kl. I bc Liceum Ogólnokształcącego z Zespołu Szkół im. ks. Antoniego Kwiatkowskiego w Bychawie (nauczyciel Leszek Asyngier)
  39. Marlena Jamróz z kl. I a Technikum z Zespołu Szkół im. ks. Antoniego Kwiatkowskiego w Bychawie (nauczyciel Leszek Asyngier)
  40. Karolina Capała z kl. VI Zespołu Szkół Specjalnych przy DPS w Matczynie – Oddział w Kiełczewicach Maryjskich (nauczyciel Edyta Błasik).

Wszystkim uczestnikom burmistrz Bychawy składa serdeczne podziękowania za udział. Dziękuje również dyrektorom, nauczycielom i rodzicom za popularyzację konkursu.

Źródło bychawa.pl Link do pracy wyróżnionej.

Jerzy Jelcow

Niespodziewanie znalazłem się na tym świecie i postanowiłem, że jakiś czas tu pozostanę. Aby ta moja obecność nie była daremna, to promuję otaczający mnie świat. Może dzięki temu ktoś co ma gorzej, będzie wiedział gdzie jest lepiej.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.