Aktualne wyniki głosowania i wyborów Burmistrza gm. Bychawa. Na chwilę obecną. Wyniki w miarę dostępności będą uzupełniane.

Mamy wstępne prognozy:

Wybory Burmistrza Bychawy

KRUSIŃSKI Sylwester Andrzej – 500
KRZYŻAK Marta Iwona – 1980
SOBASZEK Andrzej – 887
URBAN Janusz Stanisław – 1795

Rada Miejska w Bychawie – Wyniki wyborów

Radni Rady Miejskiej w Bychawie
wybrani w głosowaniu 2018-10-21
Nr obwodu Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej Kandydat z największą liczbą głosów Partia / Komitet Wyborczy
NR 1 ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY Rybaczek Jerzy PIS
NR 2 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE W BYCHAWIE Buczek Dariusz Wspólna gmina Bychawa
NR 3 SZKOŁA PODSTAWOWA W BYCHAWIE Rusinek Tomasz PIS
NR 4 URZĄD MIEJSKI W BYCHAWIE Tudrujek Waldemar PSL
NR 5 BYCHAWSKIE CENTRUM KULTURY Wróblewski Mateusz Wspólna gmina Bychawa
NR 6 ZESPÓŁ SZKÓŁ im. Ks. A. Kwiatkowskiego W BYCHAWIE Lipiec Janusz PSL
NR 7 BYCHAWSKIE PRZEDSIEBIORSTWO KOMUNALNE Płaza Artur Wspólna gmina Bychawa
NR 8 CENTRUM KULTURY WIEJSKIEJ W BYCHAWCE Grabska Justyna PIS
NR 9 SZKOŁA PODSTAWOWA W BYCHAWCE Szewczyk Stanisław Władysław PSL
NR 10 BUDYNEK SZKOLNY W OSOWIE Poleszak Rafał Adam PIS
NR 11 REMIZA OSP W OLSZOWCU Nowak Henryk PIS
NR 12 CENTRUM KULTURY WIEJSKIEJ W GAŁĘZOWIE Szacoń Grzegorz PSL
NR 13 SZKOŁA PODSTAWOWA W WOLI GAŁĘZOWSKIEJ Walczak Kazimierz PIS
NR 14 SZKOŁA PODSTAWOWA W STAREJ WSI DRUGIEJ Dyś Krzysztof PSL
NR 15 SZKOŁA PODSTAWOWA W ZARASZOWIE Jelcow Jurij PIS

Do powiatu: Okręg nr 1

Lista nr 2 – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkaniaPoparcieLiczba głosów ważnych oddanych na kandydata% głosów ważnychMandat
1PIKULA Paweł57Bychawa1 64015.72%Tak
2ZDUN Urszula Zuzanna56Giełczew Druga7166.86%Nie
3KRÓL Jan Józef66Zakrzew3303.16%Nie
4POPŁAWSKA Zofia60Bychawa4554.36%Nie
5KRAJEWSKI Henryk68Bychawa4174.00%Nie
6GAJUR Beata30Kosarzew Górny1 0139.71%Tak
Razem4 571
Liczba głosów ważnych oddanych na listę4 571

Lista nr 10 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkaniaPoparcieLiczba głosów ważnych oddanych na kandydata% głosów ważnychMandat
1PAWLAS Anna47Zaraszów1 21611.66%Tak
2PODKAŃSKI Krzysztof Piotr45Mętów5515.28%Nie
3SZPAKOWSKI Tomasz Marcin37Krzczonów8728.36%Tak
4GRYTA Danuta Elżbieta56Podzamcze5535.30%Nie
5TOPOROWSKA Bożena Barbara55Bychawa3072.94%Nie
6MATACZ Dariusz Janusz55Zakrzew Kolonia6496.22%Nie
Razem4 148
Liczba głosów ważnych oddanych na listę4 148

Lista nr 13 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT LUBELSKI 2018

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkaniaPoparcieLiczba głosów ważnych oddanych na kandydata% głosów ważnychMandat
1GODZISZEWSKI Andrzej Grzegorz53Dragany2102.01%Nie
2SMOLEŃ Piotr Krzysztof48Bychawa550.53%Nie
3WÓJCIK Monika33Zakrzew Kolonia2892.77%Nie
4MADEJ Jan73Krzczonów720.69%Nie
5DOBROWOLSKA Renata46Bełżyce200.19%Nie
6KRAWCZYK Beata28Niedrzwica Duża450.43%Nie
Razem691
Liczba głosów ważnych oddanych na listę691

Lista nr 14 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNI POWIATU LUBELSKIEGO

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkaniaPoparcieLiczba głosów ważnych oddanych na kandydata% głosów ważnychMandat
1GĘBA Piotr Jacek45Bychawa4033.86%Nie
2WIURKIEWICZ-JURYCKA Grażyna65Stara Wieś Pierwsza1641.57%Nie
3KRYK Marcin38Bychawa2772.66%Nie
4KOZYRA Maria31Kajetanów1231.18%Nie
5KOLASIŃSKI Krzysztof46Zakrzew560.54%Nie
Razem1 023
Liczba głosów ważnych oddanych na listę1 023

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nrLiczbaFrekwencjaGłosów ważnych% głosów ważnych
Uprawnionych
164837637658.02%37399.20%
258335335360.55%34998.87%
3%%
476441341354.06%40497.82%
562931831850.56%31398.43%
653629129154.29%29099.66%
779443543554.79%42898.39%
881638438447.06%37497.40%
950330830761.23%30699.67%
1035723423465.55%23399.57%
1159431731853.37%31097.48%
1258831331353.23%30998.72%
1363235535556.17%35098.59%
1474937837850.47%37599.21%
1553029429455.47%29299.32%
1640225.00%2100.00%
Okręg wyborczy nrNr listyNumer na liścieNazwisko i ImionaGłosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba% (w skali okręgu wyborczego)Mandat
122DAŚKO Urszula6417.30%Nie
11010RYBACZEK Jerzy9826.49%Tak
11515WOLSKI Artur7821.08%Nie
11616BARTNIK Mirosław4111.08%Nie
11717BARTNIK Ewa8924.05%Nie
222SZMIT Tomasz5415.47%Nie
21010CYMERMAN Mariusz Piotr6217.77%Nie
21515BUCZEK Dariusz14441.26%Tak
21616KMIEĆ Justyna4613.18%Nie
21717TANIKOWSKI Jan Andrzej4312.32%Nie
322MISZCZAK Andrzej11525.50%Nie
31010RUSINEK Tomasz12026.61%Tak
31515RĘBECKA Ewa Jadwiga5512.20%Nie
31616KRAWCZYK Mariusz Adam4810.64%Nie
31717PIETRZAK Andrzej Marian11325.06%Nie
422TUDRUJEK Waldemar Andrzej17443.61%Tak
41010BIELECKI Mariusz9223.06%Nie
41616TRACZ Teresa8621.55%Nie
41717DUDEK Irena Joanna4711.78%Nie
522KRZYSZTOŃ Marek Jerzy6721.82%Nie
51010GĘBAŁA Robert Grzegorz6822.15%Nie
51515WRÓBLEWSKI Mateusz10835.18%Tak
51616SŁOWIKOWSKI Grzegorz Marek4213.68%Nie
51717ŁOPUCKI Kazimierz227.17%Nie
622LIPIEC Janusz13145.64%Tak
61010RYBACZEK Tadeusz8328.92%Nie
61616PIĘDZIA Anna165.57%Nie
61717TRACZ Mieczysław5719.86%Nie
722MICHALEWSKI Piotr13130.61%Nie
71010MULARCZYK Zbigniew Janusz5312.38%Nie
71515PŁAZA Artur17941.82%Tak
71616DUBIEL Artur214.91%Nie
71717DYŚ Tomasz4410.28%Nie
822BATYRA Krzysztof9124.14%Nie
81010GRABSKA Justyna12432.89%Tak
81515MAZURKIEWICZ Mariusz4311.41%Nie
81616DEREWECKA Barbara Teresa205.31%Nie
81717GRZYWA Andrzej Grzegorz9926.26%Nie
922SZEWCZYK Stanisław Władysław9531.35%Tak
91010MAZIARZ Lechosław Zbigniew5217.16%Nie
91515KŁOS Dariusz237.59%Nie
91616MAKSIM Zbigniew8528.05%Nie
91717MARCINIUK Kamil4815.84%Nie
1022GAJUR Tadeusz6628.82%Nie
101010POLESZAK Rafał Adam12253.28%Tak
101515WOŁOSZYN-MOSIYCHUK Marta187.86%Nie
101717FLIS Marian2310.04%Nie
1122KORBA Łukasz6721.90%Nie
111010NOWAK Henryk8929.08%Tak
111515MALEC Mirosław6822.22%Nie
111616SZWAŁEK Janusz165.23%Nie
111717MAŁYŚ Jarosław6621.57%Nie
1222SZACOŃ Grzegorz15951.62%Tak
121010SOKÓŁ Jan9631.17%Nie
121616SPRAWKA Jacek268.44%Nie
121717FIJOŁEK Marian278.77%Nie
1322BIEŃ Monika8424.14%Nie
131010WALCZAK Kazimierz11533.05%Tak
131515JACKOWSKI Marek9427.01%Nie
131717NAWROCKI Zbigniew5515.80%Nie
1422DYŚ Krzysztof14237.97%Tak
141010GOCH Małgorzata Zofia9224.60%Nie
141515FRANT Tomasz Roman318.29%Nie
141616WACH Dariusz133.48%Nie
141717TYLUS Bogdan9625.67%Nie
1522KOWALIK Stanisław Mariusz206.85%Nie
151010JELCOW Jurij9632.88%Tak
151515PONIEWOZIK Andrzej7826.71%Nie
151616GOŁĄB Joanna6421.92%Nie
151717FRĄCZEK Piotr3411.64%Nie

Lista lokalna. Wyniki obw. 15-ty. Wybory Burmistrza Bychawy:

KRUSIŃSKI Sylwester Andrzej – 42
KRZYŻAK Marta Iwona – 137 
SOBASZEK Andrzej – 48
URBAN Janusz Stanisław – 65

Dalej „na wyrywki” (pełna lista później)

PAWLAS Anna – 122

DUDZIAK Henryk Józef – 97

I na koniec TOP Lista Zaraszowska – Wyniki na „Radnego”

KOWALIK Stanisław Mariusz – 20
JELCOW Jurij -96
PONIEWOZIK Andrzej -78
GOŁĄB Joanna – 64
FRĄCZEK Piotr – 34

Autor

Podobno promuję otaczający mnie świat :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *