Wyniki głosowania i wyborów Burmistrza Bychawa

Aktualne wyniki głosowania i wyborów Burmistrza gm. Bychawa. Na chwilę obecną. Wyniki w miarę dostępności będą uzupełniane.

Mamy wstępne prognozy:

Wybory Burmistrza Bychawy

KRUSIŃSKI Sylwester Andrzej – 500
KRZYŻAK Marta Iwona – 1980
SOBASZEK Andrzej – 887
URBAN Janusz Stanisław – 1795

Rada Miejska w Bychawie – Wyniki wyborów

Radni Rady Miejskiej w Bychawie
wybrani w głosowaniu 2018-10-21
Nr obwodu Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej Kandydat z największą liczbą głosów Partia / Komitet Wyborczy
NR 1 ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY Rybaczek Jerzy PIS
NR 2 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE W BYCHAWIE Buczek Dariusz Wspólna gmina Bychawa
NR 3 SZKOŁA PODSTAWOWA W BYCHAWIE Rusinek Tomasz PIS
NR 4 URZĄD MIEJSKI W BYCHAWIE Tudrujek Waldemar PSL
NR 5 BYCHAWSKIE CENTRUM KULTURY Wróblewski Mateusz Wspólna gmina Bychawa
NR 6 ZESPÓŁ SZKÓŁ im. Ks. A. Kwiatkowskiego W BYCHAWIE Lipiec Janusz PSL
NR 7 BYCHAWSKIE PRZEDSIEBIORSTWO KOMUNALNE Płaza Artur Wspólna gmina Bychawa
NR 8 CENTRUM KULTURY WIEJSKIEJ W BYCHAWCE Grabska Justyna PIS
NR 9 SZKOŁA PODSTAWOWA W BYCHAWCE Szewczyk Stanisław Władysław PSL
NR 10 BUDYNEK SZKOLNY W OSOWIE Poleszak Rafał Adam PIS
NR 11 REMIZA OSP W OLSZOWCU Nowak Henryk PIS
NR 12 CENTRUM KULTURY WIEJSKIEJ W GAŁĘZOWIE Szacoń Grzegorz PSL
NR 13 SZKOŁA PODSTAWOWA W WOLI GAŁĘZOWSKIEJ Walczak Kazimierz PIS
NR 14 SZKOŁA PODSTAWOWA W STAREJ WSI DRUGIEJ Dyś Krzysztof PSL
NR 15 SZKOŁA PODSTAWOWA W ZARASZOWIE Jelcow Jurij PIS

Do powiatu: Okręg nr 1

Lista nr 2 – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkaniaPoparcieLiczba głosów ważnych oddanych na kandydata% głosów ważnychMandat
1PIKULA Paweł57Bychawa1 64015.72%Tak
2ZDUN Urszula Zuzanna56Giełczew Druga7166.86%Nie
3KRÓL Jan Józef66Zakrzew3303.16%Nie
4POPŁAWSKA Zofia60Bychawa4554.36%Nie
5KRAJEWSKI Henryk68Bychawa4174.00%Nie
6GAJUR Beata30Kosarzew Górny1 0139.71%Tak
Razem4 571
Liczba głosów ważnych oddanych na listę4 571

Lista nr 10 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkaniaPoparcieLiczba głosów ważnych oddanych na kandydata% głosów ważnychMandat
1PAWLAS Anna47Zaraszów1 21611.66%Tak
2PODKAŃSKI Krzysztof Piotr45Mętów5515.28%Nie
3SZPAKOWSKI Tomasz Marcin37Krzczonów8728.36%Tak
4GRYTA Danuta Elżbieta56Podzamcze5535.30%Nie
5TOPOROWSKA Bożena Barbara55Bychawa3072.94%Nie
6MATACZ Dariusz Janusz55Zakrzew Kolonia6496.22%Nie
Razem4 148
Liczba głosów ważnych oddanych na listę4 148

Lista nr 13 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT LUBELSKI 2018

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkaniaPoparcieLiczba głosów ważnych oddanych na kandydata% głosów ważnychMandat
1GODZISZEWSKI Andrzej Grzegorz53Dragany2102.01%Nie
2SMOLEŃ Piotr Krzysztof48Bychawa550.53%Nie
3WÓJCIK Monika33Zakrzew Kolonia2892.77%Nie
4MADEJ Jan73Krzczonów720.69%Nie
5DOBROWOLSKA Renata46Bełżyce200.19%Nie
6KRAWCZYK Beata28Niedrzwica Duża450.43%Nie
Razem691
Liczba głosów ważnych oddanych na listę691

Lista nr 14 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNI POWIATU LUBELSKIEGO

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkaniaPoparcieLiczba głosów ważnych oddanych na kandydata% głosów ważnychMandat
1GĘBA Piotr Jacek45Bychawa4033.86%Nie
2WIURKIEWICZ-JURYCKA Grażyna65Stara Wieś Pierwsza1641.57%Nie
3KRYK Marcin38Bychawa2772.66%Nie
4KOZYRA Maria31Kajetanów1231.18%Nie
5KOLASIŃSKI Krzysztof46Zakrzew560.54%Nie
Razem1 023
Liczba głosów ważnych oddanych na listę1 023

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nrLiczbaFrekwencjaGłosów ważnych% głosów ważnych
Uprawnionych
164837637658.02%37399.20%
258335335360.55%34998.87%
3%%
476441341354.06%40497.82%
562931831850.56%31398.43%
653629129154.29%29099.66%
779443543554.79%42898.39%
881638438447.06%37497.40%
950330830761.23%30699.67%
1035723423465.55%23399.57%
1159431731853.37%31097.48%
1258831331353.23%30998.72%
1363235535556.17%35098.59%
1474937837850.47%37599.21%
1553029429455.47%29299.32%
1640225.00%2100.00%
Okręg wyborczy nrNr listyNumer na liścieNazwisko i ImionaGłosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba% (w skali okręgu wyborczego)Mandat
122DAŚKO Urszula6417.30%Nie
11010RYBACZEK Jerzy9826.49%Tak
11515WOLSKI Artur7821.08%Nie
11616BARTNIK Mirosław4111.08%Nie
11717BARTNIK Ewa8924.05%Nie
222SZMIT Tomasz5415.47%Nie
21010CYMERMAN Mariusz Piotr6217.77%Nie
21515BUCZEK Dariusz14441.26%Tak
21616KMIEĆ Justyna4613.18%Nie
21717TANIKOWSKI Jan Andrzej4312.32%Nie
322MISZCZAK Andrzej11525.50%Nie
31010RUSINEK Tomasz12026.61%Tak
31515RĘBECKA Ewa Jadwiga5512.20%Nie
31616KRAWCZYK Mariusz Adam4810.64%Nie
31717PIETRZAK Andrzej Marian11325.06%Nie
422TUDRUJEK Waldemar Andrzej17443.61%Tak
41010BIELECKI Mariusz9223.06%Nie
41616TRACZ Teresa8621.55%Nie
41717DUDEK Irena Joanna4711.78%Nie
522KRZYSZTOŃ Marek Jerzy6721.82%Nie
51010GĘBAŁA Robert Grzegorz6822.15%Nie
51515WRÓBLEWSKI Mateusz10835.18%Tak
51616SŁOWIKOWSKI Grzegorz Marek4213.68%Nie
51717ŁOPUCKI Kazimierz227.17%Nie
622LIPIEC Janusz13145.64%Tak
61010RYBACZEK Tadeusz8328.92%Nie
61616PIĘDZIA Anna165.57%Nie
61717TRACZ Mieczysław5719.86%Nie
722MICHALEWSKI Piotr13130.61%Nie
71010MULARCZYK Zbigniew Janusz5312.38%Nie
71515PŁAZA Artur17941.82%Tak
71616DUBIEL Artur214.91%Nie
71717DYŚ Tomasz4410.28%Nie
822BATYRA Krzysztof9124.14%Nie
81010GRABSKA Justyna12432.89%Tak
81515MAZURKIEWICZ Mariusz4311.41%Nie
81616DEREWECKA Barbara Teresa205.31%Nie
81717GRZYWA Andrzej Grzegorz9926.26%Nie
922SZEWCZYK Stanisław Władysław9531.35%Tak
91010MAZIARZ Lechosław Zbigniew5217.16%Nie
91515KŁOS Dariusz237.59%Nie
91616MAKSIM Zbigniew8528.05%Nie
91717MARCINIUK Kamil4815.84%Nie
1022GAJUR Tadeusz6628.82%Nie
101010POLESZAK Rafał Adam12253.28%Tak
101515WOŁOSZYN-MOSIYCHUK Marta187.86%Nie
101717FLIS Marian2310.04%Nie
1122KORBA Łukasz6721.90%Nie
111010NOWAK Henryk8929.08%Tak
111515MALEC Mirosław6822.22%Nie
111616SZWAŁEK Janusz165.23%Nie
111717MAŁYŚ Jarosław6621.57%Nie
1222SZACOŃ Grzegorz15951.62%Tak
121010SOKÓŁ Jan9631.17%Nie
121616SPRAWKA Jacek268.44%Nie
121717FIJOŁEK Marian278.77%Nie
1322BIEŃ Monika8424.14%Nie
131010WALCZAK Kazimierz11533.05%Tak
131515JACKOWSKI Marek9427.01%Nie
131717NAWROCKI Zbigniew5515.80%Nie
1422DYŚ Krzysztof14237.97%Tak
141010GOCH Małgorzata Zofia9224.60%Nie
141515FRANT Tomasz Roman318.29%Nie
141616WACH Dariusz133.48%Nie
141717TYLUS Bogdan9625.67%Nie
1522KOWALIK Stanisław Mariusz206.85%Nie
151010JELCOW Jurij9632.88%Tak
151515PONIEWOZIK Andrzej7826.71%Nie
151616GOŁĄB Joanna6421.92%Nie
151717FRĄCZEK Piotr3411.64%Nie

Lista lokalna. Wyniki obw. 15-ty. Wybory Burmistrza Bychawy:

KRUSIŃSKI Sylwester Andrzej – 42
KRZYŻAK Marta Iwona – 137 
SOBASZEK Andrzej – 48
URBAN Janusz Stanisław – 65

Dalej “na wyrywki” (pełna lista później)

PAWLAS Anna – 122

DUDZIAK Henryk Józef – 97

I na koniec TOP Lista Zaraszowska – Wyniki na “Radnego”

KOWALIK Stanisław Mariusz – 20
JELCOW Jurij -96
PONIEWOZIK Andrzej -78
GOŁĄB Joanna – 64
FRĄCZEK Piotr – 34

Jerzy Jelcow

Niespodziewanie znalazłem się na tym świecie i postanowiłem, że jakiś czas tu pozostanę. Aby ta moja obecność nie była daremna, to promuję otaczający mnie świat. Może dzięki temu ktoś co ma gorzej, będzie wiedział gdzie jest lepiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *