helpA dokładniej naszej wirtualnej Sąsiadki, nasi czytelnicy dobrze znają stronę i problemy, zresztą bardzo podobne, bo jesteśmy również geograficznie bardzo bliskimi sąsiadami. Dlatego powielam ten artykuł, bo nie wolno dopuścić do straty 5-ciu lat pracy, historii nie tylko wirtualnej.

Zbiórka Monet dla Wirtualnej Sąsiadki na serwer www

Witam Wszystkich Odwiedzajacych Naszą Stronę Wsi Sąsiadka i zapraszam do Wsparcia Finansowego Potrzebujmy 300 zł na 22 październik 2013.
To jak Pomożecie… ;-)

Strona www.sasiadka.info powstała ponad 5 lata temu i od samego początku administracją oraz kosztami utrzymania domeny + serwera zajmowałem się sam (założyciel Ferenc Krzysztof). W zwiazku co raz to Większym zainteresowaniem i zaangażowaniem kilku osób strona Wirtualnej Sąsiadki z miesiaca na miesiąc odwiedza coraz wieksza liczba osób i turystów (tylko w tym, roku odwiedziło Nas ponad 5 tys osób).
Więc Naszą „wizytówką wsi Sąsiadka” w świecie internetowym zaczyna być właśnie wirtualna Sąsiadka – www.sasiadka.info ;-)

Pomysł odnośnie Zbiórki pieniedzy na Domenę + serwer www dla sasiadka.info  zaproponiowałi Nowi mieszkańcy wsi Sąsiadka pochodzący  z Warszawy (zdjęcia z Naszej Pięknej wsi umieszczone na stronie urzekły Ich i Tu kupili domek wypoczynkowy).

W związku ze sporymi kosztami hostingowymi 300 zł/rok utrzymania strony internetowej potrzebuje/my pomocy Użytkowników i Turystów  dla naszej strony, forum, galerii itp (prowadzenie i administracja strony jest z potrzeby serca – bezpłatna).

Zbiórka jest DOBROWOLNĄ formą wsparcia, Naszej „Sąsiadki” za Pomoc finansową w kwocie powyżej 70zł lub 18euro nagradzamy wizytówka online w Naszej Sub Domenie np: www.firma(osoba).SASIADKA.INFO

Więcej na http://sasiadka.info/2013/10/zbiorka-monet-dla-wirtualnej-sasiadki-na-serwer-www/

Kategorie: Ze świata

Jerzy Jelcow

Promuję otaczający świat

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *