Wsparcie dla sąsiada

helpA dokładniej naszej wirtualnej Sąsiadki, nasi czytelnicy dobrze znają stronę i problemy, zresztą bardzo podobne, bo jesteśmy również geograficznie bardzo bliskimi sąsiadami. Dlatego powielam ten artykuł, bo nie wolno dopuścić do straty 5-ciu lat pracy, historii nie tylko wirtualnej.

Zbiórka Monet dla Wirtualnej Sąsiadki na serwer www

Witam Wszystkich Odwiedzajacych Naszą Stronę Wsi Sąsiadka i zapraszam do Wsparcia Finansowego Potrzebujmy 300 zł na 22 październik 2013.
To jak Pomożecie… ;-)

Strona www.sasiadka.info powstała ponad 5 lata temu i od samego początku administracją oraz kosztami utrzymania domeny + serwera zajmowałem się sam (założyciel Ferenc Krzysztof). W zwiazku co raz to Większym zainteresowaniem i zaangażowaniem kilku osób strona Wirtualnej Sąsiadki z miesiaca na miesiąc odwiedza coraz wieksza liczba osób i turystów (tylko w tym, roku odwiedziło Nas ponad 5 tys osób).
Więc Naszą „wizytówką wsi Sąsiadka” w świecie internetowym zaczyna być właśnie wirtualna Sąsiadka – www.sasiadka.info ;-)

Pomysł odnośnie Zbiórki pieniedzy na Domenę + serwer www dla sasiadka.info  zaproponiowałi Nowi mieszkańcy wsi Sąsiadka pochodzący  z Warszawy (zdjęcia z Naszej Pięknej wsi umieszczone na stronie urzekły Ich i Tu kupili domek wypoczynkowy).

W związku ze sporymi kosztami hostingowymi 300 zł/rok utrzymania strony internetowej potrzebuje/my pomocy Użytkowników i Turystów  dla naszej strony, forum, galerii itp (prowadzenie i administracja strony jest z potrzeby serca – bezpłatna).

Zbiórka jest DOBROWOLNĄ formą wsparcia, Naszej „Sąsiadki” za Pomoc finansową w kwocie powyżej 70zł lub 18euro nagradzamy wizytówka online w Naszej Sub Domenie np: www.firma(osoba).SASIADKA.INFO

Więcej na http://sasiadka.info/2013/10/zbiorka-monet-dla-wirtualnej-sasiadki-na-serwer-www/

Jerzy Jelcow

Niespodziewanie znalazłem się na tym świecie i postanowiłem, że jakiś czas tu pozostanę. Aby ta moja obecność nie była daremna, to promuję otaczający mnie świat. Może dzięki temu ktoś co ma gorzej, będzie wiedział gdzie jest lepiej.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.