Włamywacze w Bychawie

 Za usiłowanie kradzieży z włamaniem odpowie dwóch młodych mężczyzn w wieku 19 i 20-lat. Próbowali się włamać do jednego z kiosków w Bychawie, gdzie wybili szybę, jednak zostali spłoszeni przez świadka. Policjanci z Komisariatu Policji w Bychawie na miejscu zrobili zasadzkę na włamywaczy i zatrzymali ich kiedy Ci wrócili po fanty. Teraz za usiłowanie włamania grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

W nocy z wtorku na środę około godz. 23:20 dyżurny policji został powiadomiony o tym, że dwóch mężczyzn usiłowało się włamać do jednego z kiosków na terenie Bychawy. Zgłaszający słysząc hałasy, wyszedł zobaczyć co się dzieje i spłoszył dwóch włamywaczy. Na miejsce pojechali policjanci z Komisariatu Policji w Bychawie, którzy potwierdzili, że ktoś usiłował włamać się do kiosku. Mundurowi postanowili zastawić zasadzkę na włamywaczy i ukryli się w pobliżu. Po krótkiej chwili po fanty powróciło dwóch mężczyzn. Wtedy do akcji wkroczyli funkcjonariusze i zatrzymali ich na gorącym uczynku.

Sprawcami okazali się dwaj młodzi mężczyźni w wieku 19 i 20-lat. Młodszy jest mieszkańcem Bychawy, natomiast starszy pochodzi z gm. Niedrzwica Duża. Obaj zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie. W chwili zatrzymania znajdowali się pod wpływem alkoholu. Właściciel kiosku oszacował straty na kwotę około 1000 zł. Źródło policja.pl.

Jerzy Jelcow

Niespodziewanie znalazłem się na tym świecie i postanowiłem, że jakiś czas tu pozostanę. Aby ta moja obecność nie była daremna, to promuję otaczający mnie świat. Może dzięki temu ktoś co ma gorzej, będzie wiedział gdzie jest lepiej.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.