Za usiłowanie kradzieży z włamaniem odpowie dwóch młodych mężczyzn w wieku 19 i 20-lat. Próbowali się włamać do jednego z kiosków w Bychawie, gdzie wybili szybę, jednak zostali spłoszeni przez świadka. Policjanci z Komisariatu Policji w Bychawie na miejscu zrobili zasadzkę na włamywaczy i zatrzymali ich kiedy Ci wrócili po fanty. Teraz za usiłowanie włamania grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

W nocy z wtorku na środę około godz. 23:20 dyżurny policji został powiadomiony o tym, że dwóch mężczyzn usiłowało się włamać do jednego z kiosków na terenie Bychawy. Zgłaszający słysząc hałasy, wyszedł zobaczyć co się dzieje i spłoszył dwóch włamywaczy. Na miejsce pojechali policjanci z Komisariatu Policji w Bychawie, którzy potwierdzili, że ktoś usiłował włamać się do kiosku. Mundurowi postanowili zastawić zasadzkę na włamywaczy i ukryli się w pobliżu. Po krótkiej chwili po fanty powróciło dwóch mężczyzn. Wtedy do akcji wkroczyli funkcjonariusze i zatrzymali ich na gorącym uczynku.

Sprawcami okazali się dwaj młodzi mężczyźni w wieku 19 i 20-lat. Młodszy jest mieszkańcem Bychawy, natomiast starszy pochodzi z gm. Niedrzwica Duża. Obaj zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie. W chwili zatrzymania znajdowali się pod wpływem alkoholu. Właściciel kiosku oszacował straty na kwotę około 1000 zł. Źródło policja.pl.

Autor

Promuję otaczający świat

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *