Strona wiejska

nnaszawwwStrona wiejska pod tytułem NaszaWWW zagościła w świecie wirtualnym. Ta strona przygotowana z myślą o tych co chcą mogą opowiedzieć o swojej miejscowości, jak również mieć portal na którym będą mogli pisać o sprawach bieżących i innych, ale mają obawy, niepewność że nie poradzą sobie ze stroną techniczną.  W menu będą strony miejscowości, klikając na wybraną będą wyświetlane newsy tej …
Inaczej wiele stron wiejskich w jednym miejscu. Ta strona jest gotowym narzędziem wystarczy się  zarejestrować. Zarejestruj się, a będziesz mógł(a) sam(a) lub z przyjaciółmi prowadzić własną stronę. Tak może wyglądać strona twojej miejscowości,  jak obecna na której czytasz tego newsa.
Założenia: Ta strona ma być  dowodem  na to, że na polskiej wsi zwalczanie wykluczenia cyfrowego poprzez promocję dobrych praktyk i projektów nie wystarczy. Ten projekt pokaże, jak szybkie i skuteczne może być  (lub nie)  amatorskie podejście i wykonanie. Link do strony.

Jerzy Jelcow

Niespodziewanie znalazłem się na tym świecie i postanowiłem, że jakiś czas tu pozostanę. Aby ta moja obecność nie była daremna, to promuję otaczający mnie świat. Może dzięki temu ktoś co ma gorzej, będzie wiedział gdzie jest lepiej.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.