Statystyki koronawirus na świecie

Koronawirus COVID-19 wpływa na 162 krajów i terytoriów na całym świecie.

Kraj,
inne
Wszystkich
przypadków
Nowe
przypadki
Zmarło Nowe
śmierci
Ogółem
odzyskane
Nadal zarażeni Poważne,
krytyczne
ilość /
1M pop
Chiny80,967+393,248+371 15065692,13656
Włochy41.0353,405444033.1902 498679
Iran18,4071,2845,97911,144219
Hiszpania18,0778311,10716,139939387
Niemcy15,439+1194411515,2802)184
USA14,366+577217+1012514,0246443
Francja10,9953721,2959,3281,122168
S. Korea8,652+8794+32233632559169
Szwajcaria4,22243154,164488
UK3,269144653.0602048
Holandia2460762)2 38245144
Austria2,203+24692,18813245
Belgia1795211651,609130155
Norwegia1,794+4711 78627331
Szwecja1,452+1311161,42521144
Dania1,226+759+311,21630212
Japonia963+2033215715498
Malezja915+152)758381628
Australia876+1207468232)34
Kanada8731211850123
Portugalia786447782077
Czechy774+803)771672
Diamentowa księżniczka712752717814
Izrael67714663678
Brazylia647+772)638183)
Irlandia5573)55496113
Luksemburg484+149464741773
Grecja4646194391645
Katar460104506160
Pakistan456+23)+1134402)
Finlandia400103902)72
Indonezja369+6032+7173201
Polska367+125133493)10
indyk35943554
Singapur3451242211459
Chile342342618
Islandia33053251967
Tajlandia322+5014227915
Słowenia31913186153
Estonia283+1612821213
Bahrajn27911101684164
Rumunia27725252514
Arabia Saudyjska27482668
Ekwador2604+112552)15
Egipt2567422073)
Hongkong256+48498154434
Peru2343)+2123077
Filipiny230+1318+1820412)
Indie206+125+1201810,1
Rosja199191891
Irak19213491305
Meksyk164+461415911
Kuwejt159+1122137537
Liban158+1441503)23
Afryka Południowa1501503)
San Marino144144126124,244
ZEA140311092)14
Panama13711135732
Armenia136+1411352)46
Tajwan135+272)+1281056
Argentyna1283)3)1223)
Kolumbia128+2011273)
Słowacja1241242)23
Serbia118+152)116414
Chorwacja113+31510728
Bułgaria112+53)10916
Łotwa111+25111059
Urugwaj94+159427
Algieria90932492)
Kostaryka89+22)+1872)17
Wietnam87+216710,9
Węgry85+12177769
Wyspy Owcze80+82)781,637
Andora74173958
Brunei73732)167
Białoruś69+1815547
Jordania691687
Cypr6767155
Maroko66+33)+12)6112)
Sri Lanka65+53)623)
Albania642)622)22
Bośnia i Hercegowina642)6220
Malta532)51120
Tunezja50+1111482)4
Macedonia Północna50149124
Moldova4911473)12
Kazachstan49+5493)
Litwa48147118
Oman4813359
Kambodża47+101463)
Palestyna47479
Gwadelupa45+1245112
Azerbejdżan4417364
Gruzja43+3142111
Wenezuela42421
Nowa Zelandia39+11398
Senegal362)342)
Republika Dominikany342)323)
Burkina Faso331322)
Uzbekistan33+10331.0
Martynika32+9131785
Liechtenstein2828734
Zjazd282831
Ukraina263)230,6
Afganistan24+21230,6
Honduras24+12242)
Kamerun20+72)180,8
Bangladesz1813)140,1
DRK18+4180.2
Makao1710726
Boliwia17+2171
Kuba16+51151
Jamajka16+112)135
Gujana Francuska151550
Guam14+21483
Malediwy131324
Czarnogóra131321
Paragwaj131312)
Nigeria121110,06
Monako11+111280
Wyspy Normandzkie111163
Polinezja Francuska11+51139
Ghana11110,4
Rwanda11110,8
Gibraltar102)8297
Gwatemala9180,5
Wybrzeże Kości Słoniowej9180,3
Etiopia9+290,08
Iść9+891
Trynidad i Tobago996
Kenia770,1
Mauritius776
Gwinea Równikowa664
Kirgistan6+360,9
Mongolia662)
Portoryko662)
Seszele6661
Tanzania660,1
Gujana5146
Aruba51447
Barbados5517
Majotta4415
Kajmany3)12)46
Curaçao3)12)18
Bahamy3)3)8
Kongo3)3)0,5
Gabon3)3)1
Namibia3)3)1
St. Barth3)3)304
święty Marcin3)3)78
Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych3)3)29
Sudan2)110,05
Benin2)2)0.2
Bermudy2)2)32
Bhutan2)+12)3)
SAMOCHÓD2)+12)0,4
Grenlandia2)2)35
Haiti2)+22)0.2
Liberia2)2)0,4
Mauretania2)2)0,4
Nowa Kaledonia2)2)7
święta Lucia2)2)11
Zambia2)2)0,1
Nepal1100,03
Angola1+110,03
Antigua i Barbuda1110
Cabo Verde1+112)
Czad110,06
Dżibuti111
Salwador110.2
Fidżi111
Gambia110,4
Gwinea110,08
Watykan111 248
Wyspa Man1112
Montserrat11200
Nikaragua110.2
Niger110,04
Saint Vincent Grenadyny119
Sint Maarten1123
Somali110,06
Surinam112)
Eswatini110,9
Całkowity:246,7991,90510,0633588 493148 2437,39231,7

Statystyki koronawirus na świecie

Podświetlony na zielono= wszystkie przypadki powróciły do ​​zdrowia po infekcjiPodświetlony na szaro= wszystkie przypadki zakończyły się wynikiem (brak aktywnych przypadków)

Napisz swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *