Sołectw@ w sieci – konkurs

Sołectw@ w sieci – konkurs stron wiejskich. Jak już informowaliśmy wcześniej strona Zaraszow.PL bierze udział w konkursie SOŁECTW@ w sieci i dziś już wiemy, że nasza strona przeszła do finału wygrywając etap wojewódzki.

Sołectw@ w sieci - konkurs

Oto finaliści III edycji konkursu SOŁECTW@ w sieci! 09 październik 2015 Komisja konkursowa dzisiaj skończyła swoje obrady wyłaniając finalistów w tegorocznej edycji konkursu. Zgłosiło się 230 wiejskich stron internetowych. Jak zwykle wybraliśmy spośród nich 16 finalistów wojewódzkich. Wybór był dokonany na podstawie deklarowanych, a następnie przez komisję konkursową weryfikowanych funkcjonalności. Najwięcej punktów było można zdobyć za możliwości interakcji z użytkownikami strony, takich jak możliwość komentowania wpisów, czy też fora internetowe. W tym roku nie zabrakło także finalistów z poprzednich lat, którzy nadal trzymają bardzo wysoki poziom wiejskich stron internetowych.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkich autorom stron za swoje zgłoszenia i mamy nadzieję, że wszyscy Państwo zgłosicie swoje strony ponownie w kolejnych edycjach konkursu, które planujemy. Finał konkursu odbędzie się 28 czerwca br. Poznaniu, podczas konferencji WIEŚ POLSKA – WIEŚ INNOWACYJNA. Przedstawimy na niej zwycięzców II etapu oraz wręczone zostaną nagrody wszystkim finalistom. Do udział w konferencji zapraszamy wszystkich uczestników konkursu! Więcej informacji znajduje się na stronie www.konferencja.kss.org.pl

Źródło: Sołectwo@ w sieci – konkurs
Więcej u nas o konkursie Solectw@ w sieci

Myśli

  1. Witam i Gratuluję Administratorowi Jerzemu za wygranie 1 etapu i tym samym zdobycia Tytułów strony województwa Lubelskiego. Pozdrawiam wszystkich mieszkańców wsi Zaraszów oraz gminy Bychawa.
    Każda współpraca jest kolejnym Naszym i Waszym osiągnięciem sukcesu.

    Pozdrawiam radny wsi Sąsiadka i 2 krotny reprezentant konkursu z 2013,2014 .

    1. Dziękuję w imieniu swoim, mieszkańców Zaraszowa i okolic Adminowi „Wirtualnej Sąsiadki”. Wygrywając z nami w pierwszej edycji, a w drugiej bez nas, inspirował nas. Tym razem nam się udało. Zapewne będziemy dalej rywalizować, wspierać się i obserwować. Od początku wirtualnej znajomości dzięki konkursowi towarzyszyła miła atmosfera, mimo, że byliśmy rywalami, ale rywalami tylko w konkursie.

Napisz swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *