Śmiertelny wypadek Bychawa

Policjanci wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku drogowego do którego doszło wczoraj na ul. 11 Listopada w Bychawie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 27-letni kierujący motocyklem marki Suzuki na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącił 64-latkę. Piesza poniosła śmierć na miejscu, a motocyklista z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Do wypadku doszło wczoraj około godziny 17:30 na ul. 11 Listopada w Bychawie. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 27-latek kierujący motocyklem marki Suzuki jadąc w kierunku m. Strzyżewice wyprzedzając pojazd marki Skoda, na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącił 64-latkę. Piesza przechodziła ze strony prawej na lewą według kierunku jazdy motocyklisty. Niestety w wyniku zdarzenia 64-latka z Bychawy poniosła śmierć na miejscu. Natomiast kierujący jednośladem z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Motocyklista przebadany przez mundurowych na zawartość alkoholu w organizmie – był trzeźwy.

Teraz policjanci wyjaśniają pod nadzorem Prokuratury szczegółowe okoliczności tego tragicznego wypadku.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie rozwagi i ostrożności na drodze oraz o stosowanie się do przepisów. K.K. policja.pl

Napisz swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *