Rybomania Lublin

Rybomania Lublin. Oprócz super nagrody na zwiedzających czekają tysiące nowości wędkarskich i wspaniałe pokazy metod wędkarskich na gigantycznym akwarium. Ponadto spotkania z wyczynowcami z Crazy Fishermen

(Nasz film: Robert Policha i Tomasz Krysiak dzielą się wrażeniami z najbardziej prestiżowej kategorii boats na WPC (World Predator Classic) 2015. Więcej na tym filmie)i wieloma innymi fantastycznymi wędkarzami.Targi RYBOMANIA to przede wszystkim miejsce spotkań pasjonatów – zarówno tych doświadczonych, z wieloletnim stażem i ogromną wiedzą, amatorów, jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę wędkarską. To wyjątkowa okazja do wymiany doświadczeń oraz możliwość zapoznania się z bogatą ofertą produktów prezentowanych przez najlepsze firmy z kraju i zagranicy. RYBOMANIA, to także miejsce interesujących paneli dyskusyjnych. Bogaty program merytoryczny realizowany podczas targów zawsze cieszy się dużym zainteresowaniem wszystkich gości. Krótka fotorelacja, pierwszy dzień sobota:

Targi RYBOMANIA to miejsce prezentacji:

wędek, kołowrotków i akcesoriów wędkarskich
przynęt i zanęt
odzieży i akcesoriów dla wędkarzy
sprzętu pływającego
ofert turystyki wędkarskiej
ofert łowisk specjalnych
Rybomania Lublin:
PARKING
5zł/pojazd
GODZINY OTWARCIA RYBOMANII
Sobota – 10.00 – 18.00
Niedziela – 10.00 – 17.00
GODZINY OTWARCIA KAS
Sobota – 9.30 – 17.30
Niedziela – 9.30 – 16.30
LOKALIZACJA
Adres: ul. Dworcowa 11, 20-406 Lublin
BILET 10-15 zł.?
Harmonogram targów Lublin.

Jerzy Jelcow

Niespodziewanie znalazłem się na tym świecie i postanowiłem, że jakiś czas tu pozostanę. Aby ta moja obecność nie była daremna, to promuję otaczający mnie świat. Może dzięki temu ktoś co ma gorzej, będzie wiedział gdzie jest lepiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *