Rozkład jazdy Bychawa

Bychawa –> Lublin

Aktualizacja z dnia 07.07.2020 r.

Kursy busów Bychawa – Lublin przez Bychawkę

i z powrotem – Firma „VOYAGER”

(końcowy przystanek w Bychawie – ul. M. J. Piłsudskiego k. kiosku w centrum miasta)

w sobotę :

Bychawa – Lublin: 5.40, 7.00, 8.00, 9.00, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.20, 18.05

Lublin – Bychawa : 7.00, 8.00, 9.00, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.20,  19.05

w niedzielę:

Bychawa – Lublin: 6.30, 10.00, 12.00, 14.00, 16.00, 18.05

Lublin – Bychawa: 8.00, 11.00, 13.00, 15.00, 17.00, 19.05

Ostatnia aktualizacja z dnia 7.07.2020 r.

Kursy busów Bychawa – Lublin przez Osmolice

i z powrotem – Firma „PASAŻER”

(końcowy przystanek w Bychawie – koło Zespołu Szkół im. Ks. A. Kwiatkowskiego)

Bychawa – Lublin: 6.10, 7.40, 11.30, 13.00, 14.40, 16.00, 16.32*

Lublin – Bychawa: 6.25, 7.25, 9.00, 11.00, 13.55, 15.45, 18.25*

*busy kursują od poniedziałku do piątku

aktualizacja z dnia 7.07.2020 r.

Kursy busów Bychawa – Zakrzew i z powrotem – Firma „Trans Bus”

(końcowy przystanek w Bychawie – koło Zespołu Szkół im. Ks. A. Kwiatkowskiego)

Bychawa – Zakrzew przez: Wola Gałęzowska – Stara Wieś Trzecia – Szklarnia – Zakrzew:

7.35, 9.30, 11.40*

Bychawa – Zakrzew przez: Wola Gałęzowska – Stara Wieś Pierwsza – Spławy – Zakrzew:

10.40*

Zakrzew – Bychawa przez: Spławy – Stara Wieś Pierwsza – Wola Gałęzowska – Bychawa:

8.15, 11.10*

Zakrzew – Bychawa przez: Szklarnia – Stara Wieś Trzecia – Wola Gałęzowska – Bychawa:

10.00, 12.15*

 *busy kursują od poniedziałku do piątku

BYCHAWA – BISKUPIE – BYCHAWA

Nazwa linii: BYCHAWA – BISKUPIE – BYCHAWA

Kierunek: Biskupie

przystankikurs 1kurs 2kurs 3kurs 4kurs 5
miejscowośćDDDDD
Bychawa ul. Piłsudskiego – przy liceum05:5809:1311:1313:1314:58
Bychawa ul. Sienkiewicza06:0009:1511:1513:1515:00
Zaraszów06:0209:1711:1713:1715:02
Zaraszów06:0409:1911:1913:1915:04
Zaraszów06:0509:2011:2013:2015:05
Zaraszów-Kolonia06:0709:2211:2213:2215:07
Zaraszów-Kolonia06:0809:2311:2313:2315:08
Kąty06:1009:2511:2513:2515:10
Spławy06:1309:2811:2813:2815:13
Spławy06:1409:2911:2913:2915:14
Wysokie (ul. Rynek Jabłonowskich)06:2109:3611:3613:3615:21
Dragany06:2509:4011:4013:4015:25
Zabłocie06:2709:4211:4213:4215:27
Biskupie06:3009:4511:4513:4515:30

Kierunek: Bychawa

przystankikurs 1kurs 2kurs 3kurs 4kurs 5
miejscowośćDDDDD
Biskupie06:3810:0812:1314:1315:38
Zabłocie06:4110:1112:1614:1615:41
Dragany06:4210:1212:1714:1715:42
Wysokie (ul. Rynek Jabłonowskich)06:4610:1612:2114:2115:46
Spławy06:5310:2312:2814:2815:53
Kąty06:5710:2712:3214:3215:57
Zaraszów-Kolonia06:5910:2912:3414:3415:59
Zaraszów-Kolonia07:0010:3012:3514:3516:00
Zaraszów07:0310:3312:3814:3816:03
Skawinek07:0610:3612:4114:4116:06
Bychawa ul. Sienkiewicza07:0810:3812:4314:4316:08
Bychawa ul. Piłsudskiego – przy liceum07:1010:4012:4514:4516:10

rodzaj usługi: komunikacja zwykła. Rozkład obowiązuje od: 01.10.2020 r.

Data ważności: 31.12.2020 r.

Operator: GTS Eurobus Tomasz Pcian,

ul. Koralowa 6/35, 20-583 Lublin, tel. 693 023 939

Nr linii: 3/0609/U

LEGENDA:

D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

Do wydruku rozkład na A4:

Bychawa-Biskupie-Bychawa-do-2020-12-30-busPobierz

BYCHAWA – ZAKRZEW – BYCHAWA

Nazwa linii: BYCHAWA – ZAKRZEW – BYCHAWA

przystankikurs 1kurs 2kurs 3
miejscowośćDDD
Bychawa ul. Piłsudskiego07:2713:4214:47
Bychawa ul. Partyzantów IV – os. Południe07:2913:4414:49
Bychawa ul. Partyzantów V Biała Góra07:3113:4614:51
Gałęzów – szkoła07:3313:4814:53
Wola Gałęzowska – kościół07:3613:5114:56
Wola Gałęzowska07:3813:5314:58
Stara Wieś Druga – szkoła07:4113:5615:01
Stara Wieś Trzecia07:4313:5815:03
Siara Wieś Trzecia07:4413:5915:04
Nikodemów07:5414:0915:14
Baraki07:5614:1115:16
Zakrzew07:5814:1315:18
Zakrzew08:0014:1515:20
Stara Wieś Pierwsza – stacja paliw08:1414:2915:34
Stara Wieś Druga08:1614:3115:36
Wola Gałęzowska08:1914:3415:39
Wola Gałęzowska – kościół08:2114:3615:41
Gałęzów – szkoła08:2414:3915:44
Bychawa ul. Partyzantów V Biała Góra08:2614:4115:46
Bychawa ul. Partyzantów IV – os. Południe08:2814:4315:48
Bychawa ul. Piłsudskiego – przy liceum08:3014:4515:50

rodzaj usługi: komunikacja zwykła. Rozkład obowiązuje od: 01.10.2020 r.

Data ważności: 31.12.2020 r.

Operator: GTS Eurobus Tomasz Pcian,

ul. Koralowa 6/35, 20-583 Lublin, tel. 693 023 939

Nr linii: 2/0609/U

LEGENDA:

D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

Do wydruku na A4:

Bychawa-Zakrzew-Bychawa-do-2020-12-30-busPobierz

BYCHAWA – BOŻA WOLA – BYCHAWA

Nazwa linii: BYCHAWA – BOŻA WOLA – BYCHAWA

przystankikurs 1kurs 2kurs 3
miejscowośćDDD
Bychawa ul, Piłsudskiego – przy liceum06:2112:4615:56
Bychawa ul. Partyzantów IV – os. Południe06:2312:4815:58
Bychawa ul. Partyzantów V Biała Góra06:2512:5016:00
Gałęzów – szkoła06:2712:5216:02
Wola Gałęzowska06:3012:5516:05
Wola Gałęzowska-Kolonia06:3312:5816:08
Józwów06:3513:0016:10
Majdan Starowiejski06:3613:0316:13
Majdan Starowiejski06:3913:0416:14
Dębina06:4113:0616:16
Boża Wola06:4413:0916:19
Dębina06:4613:1116:21
Dębina06:5013:1516:25
Annów06:5113:1616:26
Stara Wieś Trzecia06:5613:2116:31
Stara Wieś Trzecia06:5813:2316:33
Stara Wieś Druga07:0113:2616:36
Wola Gałęzowska07:0413:2916:39
Wola Gałęzowska – kościół07:0613:3116:41
Gałęzów – szkoła07:0913:3416:44
Bychawa ul. Partyzantów V Biała Góra07:1113:3616:46
Bychawa ul. Partyzantów IV – os. Południe07:1313:3816:48
Bychawa ul. Piłsudskiego – przy liceum07:1513:4016:50

rodzaj usługi: komunikacja zwykła. Rozkład obowiązuje od: 01.10.2020 r.
Data ważności: 31.12.2020 r.

Operator: GTS Eurobus Tomasz Pcian,
ul. Koralowa 6/35, 20-583 Lublin, tel. 693 023 939

Nr linii: 1/0609/U

LEGENDA:

D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

Do pobrania wydruk A4 (PDF)

Bychawa-Boza-Wola-Bychawa-do-2020-12-30-busPobierz

Rozkład jazdy Bychawa Zaraszów Wysokie Antoniówka Żółkiewka

Rozkład jazdy Bychawa, Skawinek, Zaraszów, Kąty, Spławy, Wysokie, Antoniówka, Żółkiewka; obowiązuje od 10.04.2017 r. I Lublin – Bychawa.
Odjazdy z Zaraszowa do Żółkiewki:
5:45-D, 7:50-AD, 11:25-AD, 13:25-AD, 16:15-D,

Odjazdy z Zaraszowa do Bychawy:
7:1 3-D, 9:29-D, 13:04. 15:04-D, 17:46-D,

A – Wjazd do Antoniówki
D – Kursuje od poniedziałku do piątku Oprócz świąt

Bychawa – Wysokie – Antoniówka – Żółkiewka

Tel.: 695-281-000

Źródło – drzewo.

Przystanek przy liceum
Bychawa – Lublin przez Strzyżewice

5.35 Dm, 5.50 Dm, 6.10 Dm, 6.30 S, 6.55 Dm, 7.10 S, 7.40 Dm, 8,20 Dm, 9.05 Dm, 10.31 Dm, 11.30 Dm, 12.05 S, 12.25 dw, 13.00 Dm, 13.25 S, 14.14 Dm, 14.40 S, 15.10 Dm, 16.00 Dm, 16.32 Dm, 17.20 S

D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
m – nie kursuje 24 i 31 grudnia
d – nie kursuje w dniu 1 stycznia, w pierwszy i drugi dzień dzień Swiąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 grudnia
w – nie kursuje w dzień bozego Ciała
S – kursuje w dni nauki szkolnej

aktualizacja 10.11.2016

LUBLIN- BYCHAWA

PONIEDZIAŁEK- PIĄTEK
6,00; 6,15; 6,31; 6,45; 7,01; 7,14; 7,30; 7,45; 8,00; 8,15; 8,32; 8,48; 9,02; 9,15; 9,30; 9,45; 10,00; 10,15; 10,30; 10,48; 11,00; 11,15; 11,30; 11,45; 12,00; 12,15; 12,30; 12,45; 13,00; 13,15; 13,30; 13,45; 14,00; 14,15; 14,30; 14,45; 15,00; 15,10; 15,25; 15,38; 15,52; 16,05; 16,15; 16,25; 16,40; 16,55; 17,10; 17,25; 17,45; 18,00; 18,15; 18,35; 18,50; 19,05; 19,20; 19,40; 20,00; 20,25
SOBOTA
6,45; 7,01; 7,30; 8,00; 8,32; 9,02; 9,30; 9,45; 10,15; 11,00; 11,30; 12,00; 12,30; 13,00; 13,30; 13,45; 14,15; 14,45; 15,10; 15,30; 15,52; 16,15; 16,40; 17,10; 17,45; 18,15; 18,35; 19,05; 20,00; 20,25
NIEDZIELA
7,01; 8,00; 9,02; 10,15; 11,00; 12,00; 13,00; 13,45; 14,45; 15,10; 15,52; 16,40; 17,10; 17,45; 18,35; 19,05; 20,00; 20,25

aktualizacja 2017-02-14

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *