remontRemont w szkole trwa i jeszcze potrwa. Migawka z prac przy remoncie. Prace społeczne więc zapłatą jest jedno słowo: dziękujemy. Lista, za co, jest długa.Może kiedyś komuś uda zliczyć, lub podsumować. Ale taka społeczność ma przyszłość, w dzisiejszych czasach coraz trudniej o choćby niewielkie poświęcenie. Doceniając to wszystko od portalu www.zaraszow.pl zostały przekazane obiecane „nagrody” może nie wystarczyło dla wszystkich, skromne i skromnie (bez „pompy”), ale z czystego serca.

Wasza serdeczność i pomoc jest nieoceniona w obliczu obecnych realiów. Dziękujemy Wam, a głównie za to że życie tych małych uczęszczających do SP Zaraszów dzieci stanie się trochę lepsze.


Jerzy Jelcow

Promuję otaczający świat

2 komentarze

Bożena · 10 sierpnia 2013 o 17:57

Udało się, Osoby , które były dzisiaj,sa niesamowite. -” Nie pójdziemy , jak nie skończymy”- mówiły. A robota jak to się u nas mówi ” paliła się w rękach”, Każdy wiedział, co i jak robić, a jak skończył, to znalazł sobie zaraz inne zajęcie. Zmęczeni ( dzisiaj była liczebna przewaga pań, ale byli również panowie) lecz z pewną satysfakcją wróciliśmy do swoich domów. Fakt, zajęło to nam trochę godzin, ale robiliśmy to wszystko dla NASZEJ SZKOŁY, a przede wszystkim dla NASZYCH UCZNIÓW I DLA NAS SAMYCH RÓWNIEŻ- żeby było weselej i przyjemniej.Co prawda, skończyliśmy tylko jeden z kolejnych etapów prac w szkole. W poniedziałek, a zapewne i we wtorek mile widziani wszyscy chętni do pomocy. Muszę przyznać, że nagród faktycznie dzisiaj nie wystarczyło dla wszystkich, ale Sponsorowi i tak serdecznie dziekujemy. Nie przychodzilismy po nagrody, ale to było bardzo miłe. Była to też świetna okazja do wesołych pogaduszek rodziców i nauczycieli przy wspólnej pracy. Jak widać takie rzeczy są możliwe, jesli mamy wspólny cel. SERDECZNE PODZĘKOWANIA DLA EKIPY PRACUJĄCEJ W SZKOLE 3.08 I DZISIAJ tj. 10.08.2013R

Bożena · 13 sierpnia 2013 o 19:01

Kolorystyka naszej placówki zmieniła się, wybrane zostały kolory cieplejsze. Czy uzyskają aprobatę i uznanie uczniów? Okaże sie już niedługo. Mam nadzieję, że tak. Rodzicom i nauczycielom, którzy uczestniczyli w akcji ” zmieniamy oblicze szkoły;)” kolorystyka spodobała się. Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim osobom , które aktywnie zaangażowały się w wakacyjne prace. Ponieważ pogoda zrobiła się trochę deszczowa, dlatego informuję, że jutro tj. 14.08- środa od godzin porannych mile będzie widziana każda osoba, która zechce mieć wkład i wpływ na wygląd szkoły. Wiem, że kilka osób z uwagi na pracę w polu i piękną pogodę nie mogły dotychczas się zaangażować, ale taką chęć deklarowały. Liczą sie chęci i wiara w to, że nasz wspólnywysiłek da o wiele lepszy efekt niż praca jednostki.Slogan? Owszem, ale i samo życie. Zmęczenie , owszem pojawia się, ale satysfakcja również gwarantowana. Zapraszamy. Do zobaczenia jutro.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *