Rajd Szlakiem Bohaterów Bychawka

Rajd Szlakiem Bohaterów BychawkaRajd Szlakiem Bohaterów 28 maja w kościele pod wezwaniem Wszystkich Świętych w Bychawce została odprawiona msza święta  w intencji pomordowanych oficerów w Katyniu. Po mszy nastąpiło uroczyste wmurowanie ziemi z Katynia i Smoleńska w pamiątkowy kamień.

Józef Stanicki wraz ze Stowarzyszeniem Rajdu Katyńskiego zorganizowali dwa wydarzenia patriotyczne. W sobotę 27 maja “Rajd Szlakiem Bohaterów”, podczas którego odwiedzili miejsca związane z działalnością i śmiercią “Lalusia”, “Uskoka” i “Jastrzębia”. Udział zapowiedzieli bohaterowie tamtych wydarzeń “Czarny”, “Fiat”, “Wiochna”, “Krzewina” oraz dzieci żołnierzy wyklętych oraz zaproszeni goście. Film z uroczystości wmurowania ziemi z Katynia i Smoleńska w pamiątkowy kamień w Bychawce.

Galeria zdjęć.

Jerzy Jelcow

Niespodziewanie znalazłem się na tym świecie i postanowiłem, że jakiś czas tu pozostanę. Aby ta moja obecność nie była daremna, to promuję otaczający mnie świat. Może dzięki temu ktoś co ma gorzej, będzie wiedział gdzie jest lepiej.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.