polmetek2Jesteśmy na przedostatniej prostej. Jak widać ciągle zajmujemy trzecie miejsce w kraju, a pierwsze w województwie. I dalej !Zachęcamy do poprawienia wyniku(wiemy że adresy mail się kończą). Konkurs trwa do 27 maja 2013 do godziny 23:59. Przypominamy, Z uwagi na, to iż wiadomość ta jest generowana automatycznie proszę zaglądać także do wiadomości śmieci/spamu. Głos potwierdzamy klikając link w wiadomości zwrotnej i otrzymujemy komunikat o dodaniu głosu: Dziękujemy za udział w konkursie. Twój głos został potwierdzony. Powodzenia. Wyniki publikowane na stronie.

Historia: Konkurs „SOŁECT@ w sieci”. Konkurs jest podzielony na dwa etapy. I – wojewódzki organizowany przy współpracy Urzędów Marszałkowskich ma za zadanie wyłonić najlepszą stronę z regionu, która następnie przejdzie do etapu II czyli finału.

Administrator zwycięskiej strony zostanie zaproszony na uroczysty finał konkursu, który odbędzie się 7 czerwca 2013 r. w Senacie RP oraz otrzyma nagrodę dla swojej społeczności lokalnej.

Zapraszamy do rywalizacji, gdyż tutaj wynik jest w Waszych rękach!konk3

Kategorie: Newsy

Jerzy Jelcow

Promuję otaczający świat

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *