Przedostatnia prosta

polmetek2Jesteśmy na przedostatniej prostej. Jak widać ciągle zajmujemy trzecie miejsce w kraju, a pierwsze w województwie. I dalej !Zachęcamy do poprawienia wyniku(wiemy że adresy mail się kończą). Konkurs trwa do 27 maja 2013 do godziny 23:59. Przypominamy, Z uwagi na, to iż wiadomość ta jest generowana automatycznie proszę zaglądać także do wiadomości śmieci/spamu. Głos potwierdzamy klikając link w wiadomości zwrotnej i otrzymujemy komunikat o dodaniu głosu: Dziękujemy za udział w konkursie. Twój głos został potwierdzony. Powodzenia. Wyniki publikowane na stronie.

Historia: Konkurs „SOŁECT@ w sieci”. Konkurs jest podzielony na dwa etapy. I – wojewódzki organizowany przy współpracy Urzędów Marszałkowskich ma za zadanie wyłonić najlepszą stronę z regionu, która następnie przejdzie do etapu II czyli finału.

Administrator zwycięskiej strony zostanie zaproszony na uroczysty finał konkursu, który odbędzie się 7 czerwca 2013 r. w Senacie RP oraz otrzyma nagrodę dla swojej społeczności lokalnej.

Zapraszamy do rywalizacji, gdyż tutaj wynik jest w Waszych rękach!konk3

Jerzy Jelcow

Niespodziewanie znalazłem się na tym świecie i postanowiłem, że jakiś czas tu pozostanę. Aby ta moja obecność nie była daremna, to promuję otaczający mnie świat. Może dzięki temu ktoś co ma gorzej, będzie wiedział gdzie jest lepiej.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.