Producent zanęt PISCARI

Producent zanęt wędkarskich i komponentów zanętowych PISCARI    www.piscari.pl
Spółka INFO-CENTRUM KONSULTING powstała w 2010 roku.Główną działalnością jest doradztwo prawno-podatkowe. Spółka prowadzi w Lublinie Kancelarie Prawno-Podatkową.
W marcu 2013 roku rozpoczęliśmy produkcję zanęt wędkarskich i komponentów zanętowych. Było to efektem wieloletniej pasji wędkarskiej udziałowców, zarządu spółki oraz pracowników. Połączona wiedza oraz doświadczenie dała efekt w postaci produktów pod nazwą PISCARI.

Zdajemy sobie sprawę z faktu, że tak jak nie ma rzeczy doskonałych tak i nasze produkty nie zawsze się sprawdzą na każdym rodzaju łowisk i w każdych warunkach, ale będziemy bardzo radzi jeżeli przyczynimy się do Państwa sukcesów wędkarskich. Jesteśmy otwarci na wszelkie Państwa opinie i uwagi, bo tylko w ten sposób możemy doskonalić nasze produkty, których stosowanie będzie nam wszystkim dostarczać niezapomnianych przeżyć i emocji.

Z wędkarskim pozdrowieniem

POŁAMANIA KIJA…

Udziałowcy, Zarząd oraz Pracownicy Spółki INFO-CENTRUM KONSULTING

Jerzy Jelcow

Niespodziewanie znalazłem się na tym świecie i postanowiłem, że jakiś czas tu pozostanę. Aby ta moja obecność nie była daremna, to promuję otaczający mnie świat. Może dzięki temu ktoś co ma gorzej, będzie wiedział gdzie jest lepiej.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.