Policja zatrzymała policjantówPolicja zatrzymała podejrzanych, policjantów którzy zbiegli z miejsca wypadku nie udzielając pomocy poszkodowanemu w wypadku który spowodowali. Oskarżeni mogą usłyszeć zarzut spowodowania wypadku i nieudzielenia pomocy, za co grozi do dwunastu lat pozbawienia wolności.

Do wypadku doszło w sobotę o 21.30 w Bychawie przy ul. Sienkiewicza. Audi kierował 19-latek i, jak informuje policja, jechał on prawidłowo. Sprawcą wypadku był zaś kierowca Toyoty, który z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu. Po czym oddalili się z miejsca wypadku nie udzielając pomocy poszkodowanemu. Jak ustaliła policja właścicielem Toyoty jest funkcjonariusz jednego z komisariatów pod Lublinem.

Zatrzymanie.

W niedzielę policja zatrzymała pasażera Toyoty. Okazał się nim 46-letni policjant z Bychawy. Ma za sobą 23 lata służby. A w poniedziałek nad ranem do domu wrócił właściciel Toyoty. Na miejscu czekali już na niego mundurowi. Zatrzymany również służy w bychawskiej jednostce. Ma 38 lat, mundur nosi od 17.


Jerzy Jelcow

Promuję otaczający świat

2 Komentarze

Marcin · 13 marca 2017 o 18:16

Byli pijani wszyscy wiedzą wy też

Grzegorz · 13 marca 2017 o 18:26

Inaczej by nie uciekali. Przykre. 🙁

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *