Policja zatrzymała policjantów

Policja zatrzymała policjantówPolicja zatrzymała podejrzanych, policjantów którzy zbiegli z miejsca wypadku nie udzielając pomocy poszkodowanemu w wypadku który spowodowali. Oskarżeni mogą usłyszeć zarzut spowodowania wypadku i nieudzielenia pomocy, za co grozi do dwunastu lat pozbawienia wolności.

Do wypadku doszło w sobotę o 21.30 w Bychawie przy ul. Sienkiewicza. Audi kierował 19-latek i, jak informuje policja, jechał on prawidłowo. Sprawcą wypadku był zaś kierowca Toyoty, który z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu. Po czym oddalili się z miejsca wypadku nie udzielając pomocy poszkodowanemu. Jak ustaliła policja właścicielem Toyoty jest funkcjonariusz jednego z komisariatów pod Lublinem.

Zatrzymanie.

W niedzielę policja zatrzymała pasażera Toyoty. Okazał się nim 46-letni policjant z Bychawy. Ma za sobą 23 lata służby. A w poniedziałek nad ranem do domu wrócił właściciel Toyoty. Na miejscu czekali już na niego mundurowi. Zatrzymany również służy w bychawskiej jednostce. Ma 38 lat, mundur nosi od 17.

Jerzy Jelcow

Niespodziewanie znalazłem się na tym świecie i postanowiłem, że jakiś czas tu pozostanę. Aby ta moja obecność nie była daremna, to promuję otaczający mnie świat. Może dzięki temu ktoś co ma gorzej, będzie wiedział gdzie jest lepiej.

2 myśli na temat “Policja zatrzymała policjantów

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.