Policja zatrzymała policjantówPolicja zatrzymała podejrzanych, policjantów którzy zbiegli z miejsca wypadku nie udzielając pomocy poszkodowanemu w wypadku który spowodowali. Oskarżeni mogą usłyszeć zarzut spowodowania wypadku i nieudzielenia pomocy, za co grozi do dwunastu lat pozbawienia wolności.

Do wypadku doszło w sobotę o 21.30 w Bychawie przy ul. Sienkiewicza. Audi kierował 19-latek i, jak informuje policja, jechał on prawidłowo. Sprawcą wypadku był zaś kierowca Toyoty, który z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu. Po czym oddalili się z miejsca wypadku nie udzielając pomocy poszkodowanemu. Jak ustaliła policja właścicielem Toyoty jest funkcjonariusz jednego z komisariatów pod Lublinem.

Zatrzymanie.

W niedzielę policja zatrzymała pasażera Toyoty. Okazał się nim 46-letni policjant z Bychawy. Ma za sobą 23 lata służby. A w poniedziałek nad ranem do domu wrócił właściciel Toyoty. Na miejscu czekali już na niego mundurowi. Zatrzymany również służy w bychawskiej jednostce. Ma 38 lat, mundur nosi od 17.

Autor

Promuję otaczający świat

Komentarze

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *