dziękujemy za maseczki

Podziękowania za Trud, za Maseczki, za Dobre Serca

W obliczu zagrożenia wyzwalają się szlachetne fale solidarności i altruizmu. Dziękujemy medykom, ale zauważyliśmy też wiele innych zawodów bez których służba zdrowia nie mogła by istnieć. Spostrzegamy z wdzięcznością szybko i sprawnie działające służby i urzędy. Jednym słowem prawie nikt w czasie epidemii nie biadoli, za to wielu próbuje pomagać. Nawet siedzeniem w domu- co wcale nie jest takie łatwe. Jak widać w „sieci” wielu niemalże prześciga się w pomysłach i inicjatywach.

Na przykład: codziennie nowe maseczki trafiają do szpitali, domów dziecka do służb mundurowych. Efektem napływające na maila, na facebooka oraz listowne podziękowania dla zaangażowanych osób.

Szyją, rozwożą, kupują, wpłacają, wspierają kto może. Przekazują bezdotykowo, czasem anonimowo. Przez skromność się nie chwalą.

Warto każdej z tych osób podziękować, jak również podziękować tym którzy ich wspierają. Poniżej tylko „wierzchołek góry lodowej” – znane mi osoby z okolic. Proszę osoby pominięte dopisywać w komentarzach.

Panie: Oszust Małgorzata, Walczak Maria, Tudrujek Joanna, Reszka Ryszarda, Kowalik Janina, Kowalik Katarzyna, Baran Agnieszka, Gajewska Maria, Duda Edyta, Duda Krystyna, Sadło Teresa, Polska Marzena, Koś Lena, Furgał Edyta… Koła gospodyń Stara Wieś Pierwsza, Stara Wieś Druga, Zaraszów, Rodzice i dziadkowie uczniów Szkoły Podstawowej im. ks. Dominika Maja w Zaraszowie… I wiele, wiele innych osób.

Dziękujemy

wszystkim i każdemu z osobna.

Poniżej zdjęcia nadesłane. Autorom dziękujemy.

od PSP
Podziękowania za Trud, za Maseczki

Napisz swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *