„Podaj dalej” akcja na Facebook-u. Czemu powielamy? Bo wielu naszych czytelników nie posiada konta na Facebook-u. I dobrze zauważono 30 grudnia zaraszow.pl kończy 3 lata. Historia strony jest nieco dłuższa, ale ta nazwa zaistniała oficjalnie 2010.12.31 00:48:15

podajdalej


Jerzy Jelcow

Promuję otaczający świat

2 komentarze

Maciej · 30 grudnia 2013 o 12:08

Trzy lata… to już coś!!!
Administratorowi:
Gratulacje za trwanie i przetrwanie!
Podziękowania za cierpliwość i wytrwałość!
Wyrazy wdzięczności za odporność!
Jak pokazały te trzy lata zachęcić mieszkańcow „Zaraszowa i okolic” do aktywności na forum internetowym jest niezmiernie trudno. Pozytywnie wyróżnia się Szkoła, a potem długo, długo nic… i tak do samego końca. A potrzeba tak niewiele. Wystarczyłoby pstryknąć fotkę z ciekawego miejsca, podzielić się starymi zdjęciami, napisać coś o swoich przodkach czy wydarzeniach itp. Wprawdzie mieszkańców jednoczą nieszczęścia (zamknięcie Szkoły), ale tych nigdy, a u progu Nowego Roku szczególnie, życzyć nie wypada.
Ale jak mówią: „nadzieja umiera ostatnia”!
Administratorze, nie zamykaj jeszcze tej strony, może jeszcze wyda owoce aktywności…

    Admin · 30 grudnia 2013 o 13:36

    Dziękuję za ciepłe słowa. Dziękuję wszystkim co wsparli nas zdjęciami i innymi ciekawymi materiałami. Dzięki temu przyszłe pokolenia będą mogły zobaczyć co ciekawego i prawdziwego było w życiu „ludzi jaskiniowych” czyli „nieblokersów”. Bo większość „balkoniaży” uważa, że miejski dojeżdża do końca świata i wraca. O dziwo podobny pogląd też panuje w świadomości inteligencji wiejskiej. Wysyłają artykuły do np. gazet gminnych… Pozdrawiam gorąco.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *