Podaj dalej

„Podaj dalej” akcja na Facebook-u. Czemu powielamy? Bo wielu naszych czytelników nie posiada konta na Facebook-u. I dobrze zauważono 30 grudnia zaraszow.pl kończy 3 lata. Historia strony jest nieco dłuższa, ale ta nazwa zaistniała oficjalnie 2010.12.31 00:48:15

podajdalej

Autor

Podobno promuję otaczający mnie świat :)

Komentarze

Komentarze

 1. Trzy lata… to już coś!!!
  Administratorowi:
  Gratulacje za trwanie i przetrwanie!
  Podziękowania za cierpliwość i wytrwałość!
  Wyrazy wdzięczności za odporność!
  Jak pokazały te trzy lata zachęcić mieszkańcow „Zaraszowa i okolic” do aktywności na forum internetowym jest niezmiernie trudno. Pozytywnie wyróżnia się Szkoła, a potem długo, długo nic… i tak do samego końca. A potrzeba tak niewiele. Wystarczyłoby pstryknąć fotkę z ciekawego miejsca, podzielić się starymi zdjęciami, napisać coś o swoich przodkach czy wydarzeniach itp. Wprawdzie mieszkańców jednoczą nieszczęścia (zamknięcie Szkoły), ale tych nigdy, a u progu Nowego Roku szczególnie, życzyć nie wypada.
  Ale jak mówią: „nadzieja umiera ostatnia”!
  Administratorze, nie zamykaj jeszcze tej strony, może jeszcze wyda owoce aktywności…

  1. Dziękuję za ciepłe słowa. Dziękuję wszystkim co wsparli nas zdjęciami i innymi ciekawymi materiałami. Dzięki temu przyszłe pokolenia będą mogły zobaczyć co ciekawego i prawdziwego było w życiu „ludzi jaskiniowych” czyli „nieblokersów”. Bo większość „balkoniaży” uważa, że miejski dojeżdża do końca świata i wraca. O dziwo podobny pogląd też panuje w świadomości inteligencji wiejskiej. Wysyłają artykuły do np. gazet gminnych… Pozdrawiam gorąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *