Jerzy Jelcow

Niespodziewanie znalazłem się na tym świecie i postanowiłem, że jakiś czas tu pozostanę. Aby ta moja obecność nie była daremna, to promuję otaczający mnie świat. Może dzięki temu ktoś co ma gorzej, będzie wiedział gdzie jest lepiej.

2 myśli na temat “Podaj dalej

 • 30 grudnia 2013 o 12:08
  Permalink

  Trzy lata… to już coś!!!
  Administratorowi:
  Gratulacje za trwanie i przetrwanie!
  Podziękowania za cierpliwość i wytrwałość!
  Wyrazy wdzięczności za odporność!
  Jak pokazały te trzy lata zachęcić mieszkańcow “Zaraszowa i okolic” do aktywności na forum internetowym jest niezmiernie trudno. Pozytywnie wyróżnia się Szkoła, a potem długo, długo nic… i tak do samego końca. A potrzeba tak niewiele. Wystarczyłoby pstryknąć fotkę z ciekawego miejsca, podzielić się starymi zdjęciami, napisać coś o swoich przodkach czy wydarzeniach itp. Wprawdzie mieszkańców jednoczą nieszczęścia (zamknięcie Szkoły), ale tych nigdy, a u progu Nowego Roku szczególnie, życzyć nie wypada.
  Ale jak mówią: “nadzieja umiera ostatnia”!
  Administratorze, nie zamykaj jeszcze tej strony, może jeszcze wyda owoce aktywności…

  Odpowiedz
  • 30 grudnia 2013 o 13:36
   Permalink

   Dziękuję za ciepłe słowa. Dziękuję wszystkim co wsparli nas zdjęciami i innymi ciekawymi materiałami. Dzięki temu przyszłe pokolenia będą mogły zobaczyć co ciekawego i prawdziwego było w życiu “ludzi jaskiniowych” czyli “nieblokersów”. Bo większość “balkoniaży” uważa, że miejski dojeżdża do końca świata i wraca. O dziwo podobny pogląd też panuje w świadomości inteligencji wiejskiej. Wysyłają artykuły do np. gazet gminnych… Pozdrawiam gorąco.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.