Pieczone ziemniaki

Pieczone ziemniaki i inne smakołyki zagoszczą w niedzielę 30 września w Alei Kasztanowej. Z kalendarza imprez: 30 IX – Pieczone Kasztany (i placki ziemniaczane i frytki) z zabawą taneczną. Frytki może nie koniecznie 😉 .

Tak czy inaczej startujemy o godzinie 18:00.  Zapraszamy. Przynieś tyle ile zjesz 🙂 ognisko będzie czekało.

Pieczone ziemniaki kasztany

Wcześniejsze imprezy na YouTube.

Kalendarz imprez.

O ostatniej z imprez: 

Wykonawcy i prowadzący śpiew: Chór Klub Seniora i Męski Zespół Wokalny z BCK pod dyrekcją Pana Marcina Mączki, zespół Bartka Goduli, Duet RomeK z rodowitą Zaraszowianką Panią Kazimierą, i nasze młode talenty Aleksandra Prajsnar i Agata Baran.

Organizatorzy:  Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Wsi Zaraszów i okolic, Ochotnicza Straż Pożarna w Zaraszowie, Radna Gminy Miejskiej w Bychawie Anna Pawlas, Sołtysi Zaraszowa, Kolonii Zaraszów i Urszulina: Joanna Baran, Andrzej Poniewozik i Stanisław Ziarkowski oraz Administrator strony zaraszow.pl: Jerzy Jelcow.

Jerzy Jelcow

Niespodziewanie znalazłem się na tym świecie i postanowiłem, że jakiś czas tu pozostanę. Aby ta moja obecność nie była daremna, to promuję otaczający mnie świat. Może dzięki temu ktoś co ma gorzej, będzie wiedział gdzie jest lepiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *