Opinia biegłych ws. wypadku policjantów w Bychawie

Opinia biegłych ws. wypadku policjantów w BychawieKurier Lubelski donosi: jest już opinia biegłych ws. wypadku policjantów w Bychawie.

Przypominamy:

Do zdarzenia doszło w sobotę ok. 21.30 w Bychawie. Zderzyły się ze sobą dwa auta. Kierujący samochodem marki audi 19-latek jechał prawidłowo. Sprawcą wypadku był zaś kierowca toyoty, który z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu. Ten jechał razem z pasażerem, a po zderzeniu obaj opuścili auto i pieszo uciekli z miejsca zdarzenia.

Biegli przesłali już do puławskiej prokuratury opinię na temat wypadku, do którego doszło w maju w Bychawie. Podejrzewani o jego spowodowanie zostali wyrzuceni niedawno ze służby policjanci.

– Nie zdradzamy treści tej opinii. Ale mogę powiedzieć, że śledztwo jest już na ukończeniu. Do przesłuchania zostało jeszcze tylko kilka osób – wyjaśnia Agnieszka Kępka, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Lublinie.

 

Źródło: http://www.kurierlubelski.pl/wiadomosci/lublin/a/jest-opinia-bieglych-ws-wypadku-policjantow-w-bychawie,12475125/

Jerzy Jelcow

Niespodziewanie znalazłem się na tym świecie i postanowiłem, że jakiś czas tu pozostanę. Aby ta moja obecność nie była daremna, to promuję otaczający mnie świat. Może dzięki temu ktoś co ma gorzej, będzie wiedział gdzie jest lepiej.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.