Opinia biegłych ws. wypadku policjantów w BychawieKurier Lubelski donosi: jest już opinia biegłych ws. wypadku policjantów w Bychawie.

Przypominamy:

Do zdarzenia doszło w sobotę ok. 21.30 w Bychawie. Zderzyły się ze sobą dwa auta. Kierujący samochodem marki audi 19-latek jechał prawidłowo. Sprawcą wypadku był zaś kierowca toyoty, który z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu. Ten jechał razem z pasażerem, a po zderzeniu obaj opuścili auto i pieszo uciekli z miejsca zdarzenia.

Biegli przesłali już do puławskiej prokuratury opinię na temat wypadku, do którego doszło w maju w Bychawie. Podejrzewani o jego spowodowanie zostali wyrzuceni niedawno ze służby policjanci.

– Nie zdradzamy treści tej opinii. Ale mogę powiedzieć, że śledztwo jest już na ukończeniu. Do przesłuchania zostało jeszcze tylko kilka osób – wyjaśnia Agnieszka Kępka, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Lublinie.

 

Źródło: http://www.kurierlubelski.pl/wiadomosci/lublin/a/jest-opinia-bieglych-ws-wypadku-policjantow-w-bychawie,12475125/

Kategorie: Newsy

Jerzy Jelcow

Promuję otaczający świat

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.