Nowe śmieciowe zasady

Od 1 stycznia 2018 r. w gminie Bychawa weszły w życie nowe przepisy dotyczące segregowania śmieci. Ulotki i kolorowe woreczki już dystrybuowane przez pracowników firmy odbierającej śmieci. To i drugie budzi mieszane uczucia.
Pierwszy problem.
Ulotki wydrukowane zbyt małą czcionką, co wielu osobom utrudni lekturę.
Drugi problem już za chwilę.
Wielu ww ulotka po prostu się zgubi.
W tym drugim przypadku zamierzam Wam pomóc (też z pierwszym – da się powiększyć lub wydrukować). Jak tylko otrzymam wersje elektroniczną ww ulotki opublikuję, rozwiązując częściowo powyższe problemy. Już bym to zrobił, ale ulotki dostępne w sieci dość znacząco różnią się od bychawskiej. Niechcąc wprowadzać w błąd czekam na wersję gminna. A że czas płynie różnie w różnych miejscach inaczej… To zamieszczam wyrwaną z “Głosu Bychawskiego”.

Instrukcja Segregowania Śmieci

P. S. Do powiększenia służy (+), w przeciwną (-).

Poniżej – Pytania do Burmistrza Bychawy (3). Nowe przepisy dotyczące segregowania śmieci. Na XXXV sesji Rady Miasta w dniu 23 listopada 2017 r. podjęta została uchwała w sprawie Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie gminy Bychawa. Jak nowe przepisy wpłyną na życie mieszkańców?

Jerzy Jelcow

Niespodziewanie znalazłem się na tym świecie i postanowiłem, że jakiś czas tu pozostanę. Aby ta moja obecność nie była daremna, to promuję otaczający mnie świat. Może dzięki temu ktoś co ma gorzej, będzie wiedział gdzie jest lepiej.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.