asy

Nasze ” Asy” z pierwszej klasy.
13.11.2014r. zapisał się dużymi literami w historii Szkoły Podstawowej w Zaraszowie, tego dnia odbyło się ślubowanie uczniów klasy I. Uczniowie przybyli odświętnie ubrani, na głowach mieli birety, a twarze zdobiły uśmiechy. Towarzyszyli im rodzice, którzy z zapartym tchem obserwowali swoje pociechy, każdy chciał uwiecznić te chwile przy pomocy aparatu fotograficznego, dzięki czemu cały występ odbył się w blasku fleszy.
Podczas części artystycznej pierwszaki zaprezentowały to, czego się już nauczyły, przepięknie recytowały wierszyki i śpiewały piosenki, przeszły testy przygotowane przez starszych kolegów. Pokazały, że zasłużyły na miano ucznia.
Kolejnym punktem było złożenie przez dzieci uroczystego ślubowania, którego tekst został podpisany symboliczną „własną krwią”. Po ślubowaniu Pani Dyrektor Bożena Koziej dokonała aktu pasowania na ucznia.
Uczniowie pierwszej klasy zostali obdarowani prezentami przez kolegów z klasy II oraz rodziców. Pamiątkowe dyplomy wręczyła wychowawczyni, a pani dyrektor oraz pan Marek Trzciński- wiceprezes Stowarzyszenia- wręczyli pierwszoklasistom plecaki z wyposażeniem – upominek od Puławskich Azotów S.A i Firmy Pro-Agro Jan Rząd Sp.j., którym na łamach niniejszej gazety składamy serdeczne podziękowania.
Obdarowani, w dobrych humorach, nasi mali bohaterowie udali się na słodki poczęstunek w towarzystwie uczniów z klasy drugiej. To był dzień pełen wrażeń i emocji.
Wychowawca klasy I
Bożena Reszka


Jerzy Jelcow

Promuję otaczający świat

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *