Nadanie imienia. Dziś 16 września 2018 r. odbyła się uroczystość nadania Szkole Podstawowej w Zaraszowie imienia ks. Dominika Maja. Zaszczyciło nas wielu znamienitych gości, którym dziękujemy za obecność i świętowanie wraz z nami naszej radości. Filmów i zdjęć będzie jak zwykle przybywało. Zapraszam do oglądania.

Występują uczniowie szkoły oraz zespoły:

Młodzieżowa Orkiestra Dęta „Henryczki” z Bychawy

Zespół „Prosto z pola” Niedrzwica Duża – – – Zaraszów 🙂

Kapela Cyja w składzie: 

Marek Trzciński – akordeon,
Mariusz Wąsik – klarnet,
Jarosław Oszust – kontrabas,
Krzysztof Mendykowski – bęben ze stalką.

Zdjęcia.

nadanie imienia sp zaraszow

Jerzy Jelcow

Promuję otaczający świat

3 komentarze

Agnieszka Baran · 18 września 2018 o 09:15

Kochani, tak wspaniała uroczystość nie mogła by odbyć się bez zaangażowania i wsparcia całej rzeszy ludzi. Większości podziękowała już Pani Dyrektor, ale ja osobiście chciałabym podziękować tym wszystkim, których ciężka, a jednocześnie cicha i pokorna praca (może nie zawsze dostrzegana i dostatecznie doceniona – nie mniej jednak bardzo ważna) przyczyniła się do całokształtu sukcesu…ciężko byłoby wymienić Was wszystkich …
Drodzy Rodzice, Młodzieży, Uczniowie – dziękuję za Waszą ciężką i bezinteresowność pomoc!!!Bez Was nie dalibyśmy rady- jesteście WSPANIALI, CUDOWNI, NAJLEPSI!!!!
Dziękuję.

    Bożena Koziej · 18 września 2018 o 19:12

    Oczywiście przyłączam się do podziękowań przewodniczącej Rady Rodziców i wszystkim z panią Agnieszką na czele jeszcze raz z całego serca dziękuję. Lista osób, które nas wspierały jest długa i tworzy się, nie chciałabym nikogo pominąć, ale , jeśli się to zdarzy to proszę o wybaczenie:)

Krzysztof · 19 września 2018 o 01:18

Drogie Panie, wiem, że trudno jest wszystkich wymienić, ogarnąć, podziękować, ale też jestem pełen uznania i podziwu dla wszystkich zaangażowanych. Gratuluje i dziękuję zarazem! Z wami Zaraszów i szkoła w Zarszowie nie tylko przetrwa, ale będzie kwitła jak dotąd…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.