Mundial 2018 w TVP Sport SD

Mundial 2018 w TVP Sport SD bez opłat.

TVP Sport nadaje już od 10 lat ale był kanałem dostępny jedynie w płatnych ofertach satelitarnych platform cyfrowych lub w sieciach kablowych.

Ale od dziś – czwartku, 7 czerwca 2018 r., na multipleksie naziemnej telewizji cyfrowej MUX-3, poinformowała Telewizja Polska. Dzięki przekształceniu TVP Sport w kanał otwarty wszyscy w zasięgu DVBT – telewizji naziemnej, będą mogli Mundial obejrzeć za darmo.

Jak oglądać mundial?

W telewizji i przez internet. 

Mundial 2018 startuje na antenie TVP startuje 14 czerwca. TVP Sport będzie nadawać mecze oraz programy związane z mistrzostwami 24 godziny na dobę.

Wszystkie mecze zostaną pokazane zarówno w TVP Sport jak i w serwisie internetowym sport.tvp.pl oraz w aplikacji TVP Sport (Android, iOS), dodatkowo skróty, gole oraz sporne sytuacje, podano w materiale.

Jak znaleźć nowy kanał?

TVP Sport SD może nie pojawić się w dekoderze automatycznie. Dlatego konieczne może być ręczne znalezienie kanału.

Chcąc przeprogramować telewizor lub dekoder NTC należy wykonać następujące czynności:

  1. Wybrać na pilocie przycisk „menu”
  2. Wybrać funkcję „instalacja”
  3. Wybrać „automatyczne wyszukiwanie programów”.

Po wykonaniu tych czynności lista programów się odświeży i pojawią się wszystkie dostępne programy nadawane w ramach NTC, wśród nich TVP Sport.
Więcej: http://next.gazeta.pl/next/7,151003,23503209,tvp-sport-sd-jednak-w-naziemnej-telewizji-cyfrowej-mundial.html

Jerzy Jelcow

Niespodziewanie znalazłem się na tym świecie i postanowiłem, że jakiś czas tu pozostanę. Aby ta moja obecność nie była daremna, to promuję otaczający mnie świat. Może dzięki temu ktoś co ma gorzej, będzie wiedział gdzie jest lepiej.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.