Lista kandydatów powiat lubelski gmina Bychawa

Lista kandydatów. Czy wiesz kto startuje w Twojej okolicy?

JUŻ WKRÓTCE ZAPREZENTUJEMY PAŃSTWU KANDYDATÓW!

Poznaj i wybierz !

W dobie wszechobecnego Internetu przepływ informacji odbywa się błyskawicznie. Ale nie dotyczy to urzędów!!! Podczas najbliższych Wyborów Samorządowych, które odbywać się będą się już jesienią 2014 roku a dokładnie 16 listopada 2014, przysługiwać nam będzie prawo do głosowania. Aby móc podjąć rozsądną i mądrą decyzję dotyczącą wyboru kandydata, należy poznać go bliżej. Tylko czy ON tego zechce? Najszybszym i najwygodniejszym na to sposobem jest właśnie Internet. To właśnie z internetu ponad 70% młodych i nie tylko internautów czerpie informacje, których potrzebuje, to być może tutaj zapadną decyzje komu powierzymy kluczowe stanowiska w lokalnych Samorządach.

Aby powierzyć tak odpowiedzialną funkcję jednemu z kandydatów znajdujących się na liście wyborczej, powinniśmy poznać program i poglądy startujących w Wyborach. Dziś już mamy taką możliwość! Strona zaraszow.pl jest innowacyjnym portalem, który powstał już w 2010 r. z myślą o każdym , borykającym się z trudnym wyborem, a nawet wyborem swojego faworyta spośród wielu kandydujących. Dzięki internetowi twój wybór jest łatwiejszy i przede wszystkim bardziej odpowiedzialny.

Jerzy Jelcow

Niespodziewanie znalazłem się na tym świecie i postanowiłem, że jakiś czas tu pozostanę. Aby ta moja obecność nie była daremna, to promuję otaczający mnie świat. Może dzięki temu ktoś co ma gorzej, będzie wiedział gdzie jest lepiej.

Jedna myśl na temat “Lista kandydatów powiat lubelski gmina Bychawa

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.